دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان .

دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک ولقان

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج

تجربه بسیار بد من از کلینیک (بیمارستان) دامپزشکی ایران زمین کرج
این تجربه بسیار دردناک من از مراجعه به کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج هست، عین همین متن به مراجع قضایی و نظام دامپزشکی کرج و رونوشت آن به نظام دامپزشکی کشور ارسال شده. امیدوارم با خوندن این مطلب به هر دکتر و هر کلینیکی به واسطه تبلیغاتشون اعتماد نکنید. 
شرح ماجرای مرگ سگم در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
روز سه شنبه 5 ام فروردین 1399 سگم را که دوماه قبل تشخیص سنگ مثانه داده شده بود به علت ادرار خونی و حرکت سنگ به داخل مجاری ادرار برای درمان به کلینیک مذکور بردم.
معاینه و تشخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    پزشک (معاینه و ویزیت) بعد از حدود یک ساعت تجمع حدود 15 نفر و طبیعتا 15 حیوان مختلف در یک اتاق 12 متری، بیمار را معاینه کرده و به رادیولوژی ارجاع داد.
2.    بعد رادیولوژی انجام شد و برای تشخیص اندازه سنگ به سونوگرافی ارجاع داده شد.
3.    نتیجه سونوگرافی - به گفته مسئول سونوگرافی - وجود 4 سنگ در مثانه را نشان میداد که بزرگترین آنها 4 میلیمتر بود.
روند درمان در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    تقاضا کردم با توجه به سن سگ (9 سال) ابتدا روشی بجز عمل انجام شود که گفتند سنگ با این اندازه از سوند خارج نمیشود.
2.    با دامپزشک خودش تماس گرفته و موضوع را گفتم. پیشنهاد داد بعد از مشخص شدن نوع سنگ، از طریق دارو شکسته شود، با پزشک کلینیک مطرح کردم و هزینه آزمایش ادرار را متقبل شدم.
3.    مسئول آزمایشگاه علی رغم دریافت هزینه آزمایش، بدون انجام آزمایش ادرار اطلاع داد که راههای دیگر پاسخگو نیست و نیاز به عمل دارد و هزینه عمل 1.400.000 تومان است.
4.    تکرار کردم که راهی بجز عمل وجود ندارد؟ گفتند نه ولی بعد از انجام عمل از سنگ نمونه برداری میکنیم تا رژیم غذایی مشخص کنیم. لذا هزینه آزمایش نمونه سنگ را نیز دریافت کردند.
5.    رضایت نامه عمل را امضا کردم و حیوان را برای مراحل آماده سازی به اتاق عمل بردند.
6.    بعد از چند دقیقه مسئول آزمایشگاه ابراز کرد سگ شما خون فعالی دارد و ممکن است بیماری کبدی یا مغز استخوان داشته باشد. عرض کردم عفونت مجاری ادراری دارد و دامپزشک کوتریموکسازول و فوروزوماید تجویز کرده، ممکن است اثرات این دارو یا عفونت باشد؟ بعد از تمسخر دامپزشک و داروهای تجویز شده، گفتن نیاز به آزمایش خون هست که هزینه دارد و هزینه آزمایش خون را فاکتور کردند.
مراحل عمل در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    جراح (دکتر ایمانی) دقیقا دو دقیقه قبل از عمل وارد مجموعه شدند و گفتند من را از وسط اسباب کشی کشیدند اینجا. 
(* بعد از شکایت مشخص شد ایشان حتی پروانه فعالیت هم ندارد *)
2.    بدون دیدن عکس و سونوگرافی شروع به بیهوش کردن و سپس تراشیدن موهای محل برش کردند.
3.    برگه آزمایش مقدماتی قبل از عمل، را به جراح نشان دادم و پرسیدم دکترها توضیح خوبی به من ندادند، این عمل خطرناک نباشد؟ که گفتند در این سن امری عادیست.
4.    بجز میز استیلی که حیوان روی آن عمل میشد اتاق عمل بسیار کثیف بود.
5.    مکرر درب اتاق عمل باز و بسته میشد و افراد گوناگون وارد میشدند حال و احوال میکردند یا خداحافظی (با توجه به زمان تغییر شیفت).
6.    حراج دست تنها بود و خون و ادرار تمام اطراف شکم حیوان و میز جراحی را گرفته بود. نه ساکشن و نه تجهیزات بهداشتی برای پاکسازی.
7.    هرزگاهی دکتری که همراه من تماشاچی عمل بود بدون رعایت اصول بهداشتی، وسایلی چون گاز در اختیار جراح قرار میداد و بعد از اتاق عمل خارج میشد و پس از ویزیت حیوانات دیگر دوباره برمیگشت.
8.    جراح بعد از خارج کردن سنگ اول، از آنجا که نتیجه سونوگرافی و رادیولوژی را ندیده بود قصد اتمام جراحی را داشت که یاداوری کردم ما 4 سنگ در مثانه حیوان دیدیم. بعد از شستشو از طریق سوند و فشار آب، حدود 4 سنگ ریز دیگر نیز بیرون آمد.
9.    با وجود اینکه برای آزمایش نمونه سنگ و تعیین رژیم غذایی هزینه دریافت کرده بودند. سنگ در حین عمل توسط بازدید کنندگان دور انداخته شد که دفعه اول با تذکر جراح مجددا روی میز گذاشتند اما بعدا دور انداخته شد.
10.    جراح بعد از عمل یک رول دستمال توالت به من نشان داد و گفت حیوان را تمیز کن چون برای دو هفته نمیتواند حمام برود.
11.    جراح در حین خروج از مرکز (تقریبا دو دقیقه بعد از عمل) روی راه پله گفتند شما مراقب حیوان باشید پزشک به زودی می آید. که هرگز پزشکی مراجعه نکرد.
روند ترخیص در کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    در حال تمیز کردن حیوان بودم که شروع به تکان خوردن و جیغ زدن کرد. میز جراحی کوچک بود و امکان کنترل سگ رو نداشتم. به سالن اومدم و با داد دکتر را صدا زدم که نهایتا پرستار آمد و گفتند عادیست و نگران نشوید داروی توهم زا به سگ داده شده برای بیهوشی.
2.    سپس از من خواستند تا دو عدد پد تهیه کنم (با توجه به اینکه بدن حیوان و میز پر از خون و ادرار و استفراغ بود) تا ماشین کثیف نشود. از وی خواهش کردم حداقل سگ را برای چند ثانیه کنترل کند تا من بتوانم به فروشگاه کلینک – طبقه همکف - بروم.
3.    هنگام تهیه پد، دکتر معالج و مسئول ازمایشگاه را بیرون از مجموعه دیدم که دور هم در حال سیگار کشیدن بودند رفتم و تقاضا کردم روند بهبودی را توضیح بدهند.
4.    گفتند سگ شما هروقت سرش را به چپ و راست تکان داد میتوانید ببرید. در حالی که حدودا 5 دقیقه از عمل گذشته بود و سگ من نه تنها عکس العملی به صدای من نشان نمیداد بلکه فقط جیغ و دست و پا میزد.
5.    علائم را با آنها درمیان گذاشتم و گفتند سگ را به محیط خانه ببرید محیط آشنا سبب بهبودی و هوشیاری خواهد شد و داروهایی که نوشته شده را بدهید. 
6.    داروها 5 نوع و  شامل 20 قرص آنتی بیوتیک و 14 آمپول پنیسیلین و سفازولین بود.
7.    سه نوع از دورها (مجموعا 14 عدد تزریقی) هستند. لذا سوال کردم که من قبلا سابقه تزریق زیر پوستی و از بالای گردن داشتم به همان صورت؟ گفتند نه، آنژیوکت گذاشتیم و از آنژیوکت باید به رگ تزریق شود. اضافه کردند که رانیتیدین شوک وارد میکند حتما رقیق کنید.
8.    در همین لحظه پرستار یک نفر را به دنبال من فرستاد که سگتان به هوش آمده و بلع دارد. بیایید و ببریدش!
9.    مبلغ کل: 2.050.000 تومان شد که قبل از عمل دریافت کردند و به عنوان تخفیف هنگام ترخیص یک عدد قلاده الیزابت و 2 عدد پد دادند.
علائم بعد از ترخیص سگم قبل از مرگ در بیمارستان دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    تمام مدت جیغ و دست و پا میزد تا حدود نیم ساعت بعد که به منزل رسیدیم.
2.    با اینکه جای گرمی برایش انتخاب کرده بودیم با این وجود به شدت میلرزید.
3.    چندبار استفراغ غلیظ و زرد رنگی کرد.
4.    تمام مدت نیم خیز و خیره به جلو بود.
5.    بدون کنترل مدفوع از بدن حیوان خارج میشد.
6.    با توجه به دستور پزشک، آنتی بیوتیک و رانیتیدین را از طریق آنژیوکت تزریق کردم.
7.    حدود ساعت 11 ترخیص شده بود و حدود ساعت 12.15 دقیقه داروها را تهیه کرده و حدود ساعت 1 بامداد تزریق را انجام دادم.
8.    حدود ساعت 3 شب حیوان کم کم خم شده و خوابید اما نفس های عمیقی میکشید شبیه اینکه از هوش برود و مجددا به هوش بیاید.
9.    با کلینیک تماس گرفتیم و گفتند سریع حیوان را برسانید به مرکز که متاسفانه قبل از رسیدن به کلینیک دو نفس عمیق کشید و مرد.
سلب مسئولیت توسط دامپزشکان کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
1.    دکتر شیفت شب پرسید چه شده است؟ گفتم بعد از عمل آمپولهایی که نوشتید رو تزریق کردم. گفتند خودت کشتیش حالا اوردیش اینجا؟ مگر ما ننوشیم که پنیسیلین به عضله تزریق شود؟ با گریه جسد حیوان را برداشته و مرکز رو ترک کردم.
2.    به منزل مراجعه و نسخه را مجددا خواندم. هیچ کجا نوشته نشده بود عضلانی لذا مجددا به کلینیک مراجعه کردم و نسخه را نشان دادم همان پزشک شیفت شب مدعی شد که به جراح ربط دارد و نه به کلینیک ما، فردا صبح بیاید جراح را صدا بزنیم صحبت کنید. اصرار کردم که همین الان با ایشان تماس بگیرید یا جراح یا مدیر مرکز، که گفتند "اقا سگه دیگه مرده، حالا هرکی مقصره".
3.    روز بعد تماس گرفتم و جلسه ای تشکیل شد و مدعی شدند سگ شما قبل از عمل هم مشکل داشت و سنش هم بالا بود، برگه ای برای اثبات این موضوع دادند که در مشاوره با دامپزشکان دیگر متوجه شدم سگی که عفونت مجاری ادرار دارد و دارو دریافت میکند بسیار عادیست نتیجه ی آزمایش خون این اعداد باشند و اصلا در این شرایط گرفتن آزمایش خون بی فایده است.
4.    گفتند خارج از مجموعه بوده و به ما مربوط نمیشود. عرض کردم پزشک معالج ترخیص کرده است نه من. که مدعی شدند با رضایت خودتان از مجموعه خارج کردید. تقاضای رضایت نامه کردم که گفتند بخاطر شخصیتتان از شما رضایت کتبی نگرفتیم!
5.    به اصرار پدرم که گفتند شاید بیماری دیگری داشته و این مرگ برایش راحتتر بوده به کلینیک رفتیم و درخواست آزمایشات و رادیولوژی و سونوگرافی حیوان را کردیم. آزمایش ادرار وجود نداشت، آزمایش نمونه سنگ وجود نداشت، آزمایش خون با تاخیر آماده شد.
6.    تقاضای فاکتور کردیم و دیدیم اقلام فاکتور و حتی مبلغ پرداختی با مبلغی که کارت کشیده شده و خدماتی که انجام شده مغایرت دارد. مبلغ 95 هزار تومان اختلاف حساب نقدا پرداخت کردند.
7.    طی جلسه یکی از پزشکان گفتند نیازی نبود شما پنیسیلین بزنید جراح تزریق کرده بود. بعد از چند دقیقه دکتری که همراه من در اتاق عمل بود وارد شد و گفت من خودم تزریق کردم مگر ندیدی؟ لذا همزمان دو نفر مدعی شدند که پنیسیلین بعد از عمل را تزریق کرده اند.
8.    بخاطر مغایرت در آزمایشات انجام شده و گفته های مسئولان کلینیک، جلسه را ترک کردیم. مجموعا 4 بار حضوری و 3 بار تلفنی با کلینیک تماس داشتیم که هربار شخص متفاوتی را مدیر و مسئول کلینیک معرفی کردند.
9.    بعد از چند ساعت 360 هزار تومان به حساب واریز کردند و گفتند هزینه کارهایی که انجام نشده است را پرداخت کرده ایم که به عنوان مدرک نگهداشتم. 
عناوین شکایت من از کلینیک دامپزشکی ایران زمین کرج:
علی رغم اینکه تمام دامپزشکانی که مورد مشورت قرار گرفتند صریحا تاکید کردند تزریق 6.3.3 در رگ سبب مرگ آنی میشود و نه با تاخیر 2 ساعته و در شمارش داروها هم آمپول 6.3.3 کم نشده بود، متاسفانه هیچ مدرکی مبنی براینکه چه آمپولی تزریق شده ندارم و مسئولان کلینیک روی این موضوع تاکید میکنند. لذا شکایت خود را از این کلینیک به موارد زیر کاهش میدهم:
1.    انجام نشدن آزمایشات ضروری ادرار قبل از انتخاب شیوه درمان با وجود دریافت هزینه.
2.    دریافت هزینه بابت آزمایش خون در شرایطی که حیوان دارای عفونت و درحال درمان دارویی بوده است و با کمال تعجب انجام نشدن آزمایش تا دو روز بعد از مرگ حیوان.
3.    دریافت هزینه بابت آزمایش سنگ و دور انداختن نمونه سنگ بعد از جراحی.
4.    عدم هماهنگی با جراح و استفاده نکردن از نتایج سونوگرافی و رادیولوژی در جراحی.
5.    انجام جراحی زمانی که "به گفته خودشان خطرناک بوده" برای حیوان درصورتی که گزینه های دیگر وجود داشت و مهمتر از آن عدم اطلاع رسانی از خطرناک بودن جراحی تا دو روز بعد از مرگ حیوان.
6.    استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی به گونه ای که دو دقیقه قبل از عمل حاضر شود و دو دقیقه بعد از عمل مجموعه را ترک کند. حتی دستگاهها هم توسط بنده از حیوان جدا شدند.
7.    عدم قبول مسئولیت رسیدگی به شرایط حیوان حداقل تا به هوش آمدن کامل حیوان بعد از جراحی توسط کلینک و انداختن آن به گردن جراح و صاحب حیوان.
8.    عدم وجود امکانات لازم برای جراحی در اتاق عمل به عنوان مثال نبود دستگاه ساکشن و استفاده از دستمال رولی توالت برای پاک کردن خون و ادرار از شکم حیوان و میز جراحی.
9.    باز و بسته شدن و ورود و خروج افراد مختلف به اتاق عمل حین جراحی و عدم رعایت بهداشت.
10.    استفاده از پزشک ویزت به عنوان دستیار که منجربه خروج مداوم وی به جهت ویزیت سایر حیوانات میشد و ورود مجدد بدون حتی استفاده از لباس مخصوص و رعایت اصول بهداشتی میشد.
11.    تحویل حیوان چند دقیقه بعد از جراحی به صورت نیمه هوشیار و آغشته به خون و ادرار و استفراغ.
12.    عدم ویزیت دقیق حیوان بعد از جراحی توسط جراح و یا حتی پزشکان کلینیک.
13.    عدم توضیح دقیق مراحل بهبودی، نحوه نگهداری و مراجعات بعدی به صاحب حیوان.
14.    تجویز 15 آمپول آنتی بیوتیک قوی و 20 قرص آنتی بیوتیک فقط برای سه روز برای یک جراحی روتین جهت پوشش مشکلات بهداشتی و کمبودهای اتاق عمل و جراحی.
15.    ناهماهنگی بین جراح و مسئول سونوگرافی و رادیولوژی که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.
16.    ناهماهنگی بین جراح و مسئول آزمایشگاه که ناشی از عجله جراح و استفاده از جراح پورسانتی/ساعتی است.
17.    عدم قبول مسئولیت جراحی تا قبل از هوشیاری کامل و تست سلامت حیوان.
18.    عدم ارائه رضایت نامه با توجه به ادعای اینکه با رضایت بنده، روند درمان ناقص مانده است.
و در ادامه:
19.    پذیرش و معطل کردن بیش از دو ساعت 15 حیوان طبیعتا مریض و صاحب حیوان در اتاق 12 متری بدون تهویه مناسب در شرایط کرونا و درصورتی که کلینیک در بهترین حالت امکان پذیرش حدود 5 نفر درساعت را دارد.
20.    پذیرش برای کلینیک، آرایشگاه، پت شاپ، اتاق عمل، رادیولوژی، سونوگرافی و ریکاوری و چند قسمت دیگر در فضای 60 متری زیر زمین بدون وجود امکانات اولیه بهداشتی و حتی تهویه.
21.    استفاده از عنوان 24 ساعته درصورتی که کلینیک شبها فاقد افراد متخصص و امکانات میباشد. مسلما برای تزریق واکسن یا قرص نیمه شب به کلینیک مراجعه نمیکنند و باید حادثه ای اتفاق افتاده باشد که نیاز به توان و دانش بالا دارد.
22.    پذیرش جراحی بدون وجود جراح ثابت و حتی اتاق عمل و امکانات مناسب. استفاده از اتاق زیرپله، تهویه صنعتی و پنکه، جراح پورسانتی/ساعتی،
و بسیاری موارد دیگر که رسیدگی به این موارد، تغییر در وضعیت زندگی من و حیوان تلف شده ندارد اما باتوجه به تبلیغات گسترده ای که این کلینیک با توجه به مجوزهایی که صادر شده انجام داده است اعم از آمبولانس حیوانات، شیفت شبانه روزی، اتاق عمل مجهز و ... بدیونسیله تقضا دارم در خصوص روند درمان حیوان خانگی اینجانب و وضعیت بهداشتی و امکانات کلینیک مذکور بخصوص بخش جراحی - به تشخیص مقام محترم مسئول – رسیدگی شود تا حیوان دیگری تلف نشود و خانواده ای عزادار نباشند.

با تشکر
ولقان حسینی
 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۱۰ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید

معرفی 101 کتاب برتر دنیا – 101 کتابی که باید بخوانید

 • قمارباز – داستایفسکی
 •  جنایت و مکافات - داستایفسکی
 •  برادران کارامازوف
 • جنگ و صلح - تولستوی
 •  مرگ ایوان ایلیچچ
 • مرشد و مارگاریتا
 • پدران و پسران ترگنیف
 • وقتی نیچه گریست
 • مادام کاملیا
 • یک روز دیگر
 • بارون درخت نشین
 • مسخ - کافکا
 • جز از کل
 • ریگ روان
 • انسان خردمند
 • در جستجوی زمان از دست رفته
 • زوربای یونانی
 • نام من سرخ - پاموک
 • هزار خورشید تابان
 • بادبادک باز
 • کوری - سارماگو
 • باباگوریو
 • ۱۹۸۴ - اورول
 • قلعه حیوانات
 • سرود کریسمس
 • خشم و هیاهو
 •  لبه تیغ
 • وزارت ترس
 •  کمدی الهی
 •  ژه - بوبن
 •  دوست بازیافته
 • مارتین ایدن
 •  مرگ قسطی
 •  طبل حلبی
 • پرندگان خارزار
 • دایی جان ناپلئون
 •  شوهر آهو خانم
 •  کلیدر - دولت آبادی
 •  جای خالی سلوچ
 • چشمهایش - بزرگ علوی
 • یک عاشقانه آرام
 • قهوه سرد آقای نویسنده
 •  تصرف عدوانی
 •  شما که غریبه نیستید
 • سال بلوا
 • سمفونی مردگان
 • دمیان
 • شازده کوچولو
 • یک درخت
 • غول مدفون/ کازئو ایشی گورو
 • کیمیاگر
 • اتحادیه ابلهان
 • طاعون/ آلبر کامو
 • ارباب و بنده / تولستوی
 • نیایش چرنوبیل/ سوتلانا الکسیویچ
 •  قصر/ فرانتس کافکا
 • همه می میرند/ سیمون دوبووار
 • شیاطین/ داستایفسکی
 • دنیای قشنگ نو/ آلدوس هاکسلی
 • نفوس مرده/ نیکلای گوگول
 • برفک/ دان دلیلو
 • جنگ چهره ی زنانه ندارد/ سوتلانا الکسیویچ
 • کافکا در کرانه/ هاروکی موراکامی
 • سوکورو تازاکی/ هاروکی موراکامی
 • طریق بسمل شدن/ محمود دولت آبادی
 • قیدار / رضا امیرخانی
 • هنر خوب زندگی کردن/ رودلف دوبلی
 • درخت انجیر معابد / احمد محمود
 •  شاگرد قصاب/ پاتریک مک کیب
 • همزاد/ داستایفسکی
 • کالیگولا/ آلبر کامو
 • سوتفاهم/ آلبر کامو
 • در انتظار گودو/ساموئل بکت
 • فاوست/ گوته
 • اتللو/ شکسپیر
 • روی ماه خداوند رو ببوس/ مصطفی مستور
 • بیگانه/ آلبر کامو
 • دیوانه/ جبران خلیل جبران
 • ایران بین دو انقلاب
 • تاریخ ایران مدرن
 • چنین گفت ابن عربی
 • تاریخ اندیشه سیاسی در غرب
 • آسیا در برار غرب
 • سرگذشت فسفه
 • دختر استالین
 • رهبر عزیز
 • روح گریان من
 • چنین گفت زرتشت
 • ژن
 • سفرنامه شاردن
 • بی دولتی، دولت و آرمانشهر
 • دولت و جامعه در ایران
 • جنگ های صلیبی
 • منم تیمور جهانگشا
 • تاریخ ملل
 • بازی در نقش خدا
 • آرامش
 • شش الگوی تفکر
 • هنر خودشناسی
 • درباب حکمت زندگی
 • نظام اشیا

 • تلفن تماس56359060 (021)

  دفتر مرکزی: تهران، اسلامشهر، ابتدای خیابان امام محمد باقر، مجتمع اداری و تجاری کوثر، طبقه همکف، واحد ۳۵. فروشگاه اینترنتی کتاب – کتابانه خانه کتاب اسلامشهر – کتابفروشی اسلامشهر

  فروشگاه اینترنتی کتاب – کتابانه  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و ساختمانی

  اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و ساختمانی 
  02122858032
  09123493557
  اعطای تسهیلات مالی و سرمایه گذاری در پروژه های پالایشگاهی و پتروشیمی، صنعتی، تولیدی، گردشگری و ساختمانی و سایر پروژهای تولیدی و اقتصادی. 
  مبلغ تسهیلات از 200-2000 میلیارد تومان که به یکی از سه روش به متقاضیان اعطاء میشود.

  روش اول: اعطای وام جهت پروژه های تولیدی، صنعتی و ساختمانی (F)
  روش دوم: تامین مالی و اجرای پروژه های تولیدی، صنعتی و ساختمانی (EPCF)
  روش سوم: مشارکت در ساخت
  - باز پرداخت تا 10 سال و امکان تا 3 سال تنفس در پرداخت
  - سود سالانه 8-12
  - تضمین ملکی 120%تسهیلات اعطایی اعم از تهران و شهرستانها
  02122858032
  09123493557  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۹ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  معتبرترین پخش پلاستیک در تهران

  معتبرترین پخش پلاستیک در تهران

  پخش پلاستیک آریا با نزدیک به ربع قرن تجربه در زمینه فروش و تولید محصولات پلاستیکی آشپزخانه ، قطعات باغبانی و ساختمانی ، ظروف یکبار مصرف مانند لیوان پلاستیکی ، سفره پلاستیکی و کاغذی ، انواع ظروف ، کیسه فریزر و کیسه زباله کیلویی و دیگر محصولات ساختمانی توانسته به یکی از بزرگترین و معتبرترین پخش های پلاستیک شرق تهران تبدیل شود و در طی سالیان فعالیت درخشان خود توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب و گامی بزرگ در عرصه صادرات و واردات قطعات و محصولات پلاستیکی آشپزخانه ، باغبانی و ساختمانی بردارد.

  تیم پخش آریا با شناخت نیاز بازار و مشتریان خود توانسته بهترین و با کیفیت ترین محصولات مورد نیاز افراد را با نازلترین قیمت تهیه و در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد و همواره به پاس این خوش خدمتی نظاره گر رضایت مشتریان خود بوده است.

  شما عزیزان نیز می توانید جهت پیوستن به جمع بزرگ مشتریان مجموعه آریا و دریافت خدمات این مجموعه به عنوان معتبرترین پخش پلاستیک در تهران به سایت https://www.pakhshariyaa.com  مراجعه و یا با شماره های 09128063394 - 09125975075  تماس حاصل فرمایید و همه روزه از ساعت ۸ الهی ۱۷ با مشاورین ما در مجموع در ارتباط باشید.

  فروش محصولات متنوع در دسته بندی های کامل نظیر اجناس لوکس ، حراجی ۵۰۰۰ فروش ، اجناس ۱۰۰۰۰ فروش ، استیل  ، بلور ، سفال ، ظروف یکبار مصرف و ... باعث افزایش دامنه فعالیت و فروش ما شده و همین امر سبب گشته تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای متنوع تک تک مشتریان خود باشید. همچنین به دلیل گسترش فعالیت مجموعه در زمینه تولید و واردات صادرات توانستیم سبد کالایی بسیار کامل و متنوعی را برای شما عزیزان فراهم کنیم.

  توجه داشته باشید که فعالیت پخش آریا تنها به تهران محدود نمی‌شود و شما عزیزان از جای جای کشور عزیزمان ایران می توانید با تماس به مشاورین ما در مجموعه آریا و یا مراجعه به سایت و شبکه های اجتماعی این مجموعه از قبیل اینستاگرام و تلگرام پخش آریا از محصولات ما دیدن نمایید و بعد از ثبت سفارش خود در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید .

  علاوه بر فعالیت مجموعه در داخل ایران ما توانستیم محصولات با کیفیت خود را به کشورهای همسایه ایران عزیزمان صادر کنیم و پاسخگوی نیاز مشتریان خود در کشورهایی نظیر عراق ، ترکیه ، ارمنستان ، گرجستان ، افغانستان و ... باشیم.

  افتخاراین مجموعه این است که تمامی اجناس تولیدی و محصولاتی را که به فروش می رساند از مواد پلاستیکی درجه یک و بهداشتی موجود در بازار تهیه شده اند و محصولاتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که هیچ گونه مواد کهنه و بازیافتی در آن ها به کار گرفته نشده است. تمامی محصولات موجود در این مجموعه  در ترکیب رنگ و تنوع رنگی کامل ارائه شده و این اجازه را به مصرف کننده عزیز داده ایم تا بتواند از تنوع رنگی بالای محصولات ما استفاده نمایند.

  همچنین این مجموعه علاوه بر تولید محصولات پلاستیکی و فروش دیگر محصولات خود ، با کمال میل و اشتیاق آماده همکاری با تولیدکنندگان محترمی خواهد بود که تمایل داشته اند محصول با کیفیت خود را با قیمت مناسب و عرف بازار به مصرف کنندگان عرضه نمایند و گامی در جهت رفع نیاز مشتریان و مصرف کنندگان بر دارند.

  شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مجموعه بخش پلاستیک آریا به صورت رایگان از  مشاوره ما بهره مند شده و حتی به صورت تلفنی و غیرحضوری سفارش خود را ثبت نمایید.علاوه بر آن می توانید همه روزه با مراجعه به پخش پلاستیک آریا به آدرس : تهران ،خاوران ، اتوبان امام رضا ورودی خاورشهر سوله 20 ، از نمایشگاه ما دیدن نمایید. ما متعهد می‌شویم که در کمترین زمان ممکن سفارش ثبت شده شما را در نهایت سلامت برای شما ارسال کنیم.

  امیدواریم با کسب رضایت شما مشتریان عزیز  گامی بزرگ در زمینه فروش محصولات پلاستیکی برداریم و بتوانیم روز به روز به درجات بالاتری در زمینه خدمت رسانی به شما عزیزان برسیم.  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۸ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  در تهران از کجا کارتن بخرم؟

  در تهران از کجا کارتن بخرم؟

   

  خیلی زود باید اثاث کشی کنم و نیاز به کارتن چند لایه و محکم برای اسباب کشی دارم که خودشون هم ارسال داشته باشن در تهران. آیا میدونید کارتن خالی رو از کجا میشه خرید؟

  خودم اینا رو پیدا کردم اما نمیدونم تو شرایط فعلی تهران و کرونا آیا ارسال کارتن دارن یا نه.

  و این شماره تلفن ها:

  • تلفن: 02122780703
  • تلفن: 02122780700
  • همراه: 09122239407

  شما هم اگر سراغ دارید یا راه حل بهتری دارید معرفی کنید اگر کسی مثل من اسباب کشی داشت و نیاز به کارتن خالی تو تهران یا بقیه شهرها بتونن مشکلشون رو حل کنن. داستانی شده این کرونا و اسباب کشی تو این شرایط.  برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۸ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  نویزگیر امواج موبایل و کامپیوتر

  نویزگیر امواج موبایل و کامپیوتر

  کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل

  گسترش روز افزون استفاده از تلفن همراه به مانند هر پدیده دیگری با مزایا و معایبی همراه است، که توجه به این موارد برای حفظ سلامتی انسان ضروری بنظر میرسد. تاثیرات شناخته شده امواج الکترومغناطیسی به دو طریق به انسان منتقل میشوند: گرمایی و حرارتی، بیولوژیکی.

  سرطان، تومور، میگرن و سقط جنین تنها بخشی از عوارض ناشی از امواج الکترومغناطیسی میباشند. اما زندگی در کنار کفش دوزک کوچک جادوئی، میتواند تمام دغدغه‌ها و نگرانیها را به آسودگی حل نماید.

  کلین فون، محصول جدیدی است، ساخت کشور کره جنوبی و از نوعی سرامیک خاص که با موادی ویژه مخلوط و در کوره های مخصوص حرارت داده شده است که درنتیجه این فرآیند خاصیت جذب و دفع ۵۰ تا ۹۰ درصد امواج مضر الکترومغناطیسی را پیدا نموده است.

  پس از جذب امواج الکترومغناطیسی مضر ساطع شده از تلفن همراه در کشورهای ایالات متحده آمریکا، مکزیک، انگلستان، پرو، سوئد، سنگاپور، اسپانیا، تایلند، روسیه، چین، ترکیه، هند، ژاپن، آقریقای جنوبی،اکنون کلین فون در ایران میباشد. تاییدشده توسط: دانشگاه Utah در آمریکا،انستیتو تحقیقاتی Oakfield در انگلستان، دانشگاه Milano در ایتالیا، دانشگاه Lille در فرانسه، انستیتو تحقیقات ملی CNAL در چین قرار گرفته است.

  نحوه استفاده از کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل

  نصب و استفاده از کلین فون بسیارآسان میباشد. ابتدا پوشش حفاظتی آنرا از پشت آن بردارید و سپس آنرا به گوشی تلفن همراهتان متصل نمایید. آزمایشات ما نشان داده اند که جهت کسب حداکثر بهره و فایده ازکلین فون لازم است تا آنرا به یکی از محل های مشخص شده در تصاویر متصل نمایید. در گوشی هایی که دارای آنتن داخلی هستند کلین فون میبایست در بالای گوشی تلفن همراه ( مطابق شکل) قرار داده شود و به آنجا متصل گردد و حدود ۳۰ ثانیه نیز فشار داده شود.

  خرید کلین فون – محافظ امواج مضر موبایل

  کلین کام – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون

  گسترش روزافزون استفاده از وسائل الکترونیکی نظیر تلوزیون و کامپیوتر و غیره به همراه هر پدیده دیگری با مزایا و معایبی همراه است که توجه به این موارد برای حفظ سلامتی انسان ضروری بنظرمیرسد. تاثیرات شناخته شده امواج الکترو مغناطیسی از دو طریق به انسان منتقل میشوند: گرمایی و حرارتی، بیولوژیکی.

  در حالیکه تاثیرات گرمایی خودش را در تولید حرارت آشکار میکند، تاثیرات غیرگرمایی و بیولوژیکی هنوز بطور کامل شناخته نشده اند، اما گفته شده است که اثر مستقیم بر روی DNA و آنزیمهای بدن و مکانیسم ایمنی آن در برابر بیماریها و دیگرعملکردهای سلولی و اندامی بدن بخصوص برای خانمهای باردار و برروی جنین دارند. سرطان، تومور، میگرن و سقط جنین تنها بخشی ازعوارض ناشی از امواج الکترومغناطیسی میباشند اما زندگی در کنار کفش دوزک جادوئی، دیگر هرنگرانی را از بین میبرد.

  پس از جذب امواج الکترومغناطیسی مضر ساطع شده از وسائل الکترونیکی نظیر تلوزیون، کامپیوتر و … در کشورهای ایالات متحده آمریکا، مکزیک، انگلستان، پرو، سوئد، سنگاپور، اسپانیا، تایلند، روسیه، چین، ترکیه، هند، ژاپن و آقریقای جنوبی، اکنون کلین کام در ایران میباشد.

  کلین کام مجصولی جدید است، ساخت کشور کره جنوبی و از نوعی سرامیک خاص که با موادی ویژه مخلوط و در کوره های مخصوص حرارت داده شده است و در نتیجه این فرآیند، خاصیت جذب و دفع ۵۰ تا ۹۰ درصد امواج الکترومغناطیسی مضر را پیدا نموده است. ت

  نحوه استفاده از کلین فون – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون

  طی آزمایشات جذب که در کشور آلمان در نوامبر سال ۱۹۹۸ در انستیتو (IMST) توسط دکتر میر انجام شد، کلین کام بعنوان یک محصول جدیدی که قابلیت کم نمودن قدرت امواج الکترومغناطیسی بخصوص (ریزموجها) را دارد، مورد تایید قرار گرفت. قدرت تاثیر کلین کام در کاهش قدرت امواج الکترومغناطیسی از میزان ۲۳% تا ۷۰% در هنگام اتصال به یک دستگاه تلوزیون و از ۱۸% تا ۵۳% در هنگام بکارگیری آن با مانیتور یک کامپیوتر میباشد. لذا بنابراین، توصیه میشود که کلین کام را در طرف پشتی بدنه تلوزیون ویا VDU همانگونه که در شکلهای ۱ و ۲ نشان داده شده، قرار دهید. مشخص شده که بیشترین میزان انتشار امواج الکترومغناطیسی از قسمت پشتی تلوزیون و VDU ها ست تا در قسمت صفحه نمایش آنها درجلو.

  اطلاعات بیشتر درخصوص اثرات امواج مضرر موبایل روی انسان از ویکی پدیا

  خرید کلین کام – محافظ امواج مضر مانیتور و تلوزیون

     برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  " بیت کوین " و " قیمت بیت کوین " و " استخراج بیت کوین با گوشی "

  در این مقاله قصد داریم تا شما کاربران عزیز را با " بیت کوین " و " قیمت بیت کوین " و " استخراج بیت کوین با گوشی " آشنا کنیم. با سایت زوم ارز تا پایان این مقاله همراه باشید.
  ابتدا می خواهیم شما را با مفاهیم پایه ای بیت کوین آشنا و سپس به اصل ماجرا که قیمت بیت کوین و استخراج بیت کوین با گوشی است برویم. 

  همانطور که می دانید بیت کوین یک ارز دیجیتال است. ارز های دیجیتال دارای یک قیمت متغیر می باشند که با توجه به خرید و فروش آنها، قیمت گاهی کاهش و گاهی افزایش پیدا می کند. بیت کوین وجود فیزیکی ندارد، یعنی آن را نمی توان در دست مثل جا به جایی پول معامله کرد. بیت کوین را فقط می توان در بستر اینترنت معامله کرد. البته نا گفته نماند که بیت کوین را به صورتی حضوری می توان معامله کرد اما باز همانم در بستر اینترنت می باشد.
  اگر علاقه مند به حوزه ارز های دیجیتال باشید، می توانید به راحتی متوجه گفته هایمان شوید. شاید برای شما این سوال پیش بیایید زمانی که قصد خریداری ارز دیجیتال بیت کوین را داریم، در کجا میتوانیم از قیمت بیت کوین و یا اینکه بعد از خرید آن را در کجا می توانیم ذخیره کنیم؟
  شما قبل از خرید باید به قیمت، خرید و فروش بیت کوین توجه کنید. بیت کوین هم مانند دیگر ارز ها و یا مانند پول های رایج جهان یک قیمت خرید و یک قیمت فروش به همراه درصدی مالیات دارند. زمانی که ما قصد فروش رمز ارز و یا پول داشته باشیم، نسبت به قیمت آن روز یک مقدار پایین تر باید آن را به کسی که قرار است از ما خرید کند ( صرافی، سایت های معاملاتی و.... ) بفروشیم. اما اگر قرار باشد ما از جایی بیت کوین و یا رمز ارز های دیگر خرید کنیم قیمت خرید ما از قیمت خرید صرافی و یا سایت های معاملاتی بالاتر می باشد.
  قیمت بیت کوین در تمامی ماه ها، هفته ها، روزها، ساعت ها، دقیقه ها و ثانیه های شبانه روز در حال تغیر است. بیت کوین یک ارز دیجیتال غیر متمرکز است، به دست هیچ دولت و یا فردی اداره نمی شود که قرار باشد برای آن یک قیمت ثابت در نظر گرفت. آنچه قیمت بیت کوین را متغیر کرده است، درصد خرید و فروش بیت کوین می باشد. 
  قیمت بیت کوین در زمان نگارش این مقاله مورخ 10 / 12 / 1398 برابر با 8.755.68 دلار آمریکا است. اگر بخواهیم این مقدار مبلغ را به تومان واحد پول کشور خودمان ( ایران ) تبدیل کنیم، با دلار 15.100 تومان چیزی حدود به 132.210.768  میلیون تومان می شود. هر چه مقدار دلار افزایش داشته باشد قیمت بیت کوین هم در کشور ایران افزایش پیدا می کند و هر چقد کاهش داشته باشد قیمت بیت کوین کاهش پیدا می کند.
  پیش بینی قیمت بیت کوین توسط سرمایه گذاران ارز دیجیتال بیت کوین
  شاید شما که قصد سرمایه گذاری در رمز ارز بیت کوین را دارید. تردید داشته باشید که قیمت بیت کوین در آینده قرار است چقدر شود و یا اینکه میخواهید بدانید در آینده برای بیت کوین قرار است چه اتفاقی بیفتد.
  قطعا این را می دانید هیچ چیز که قرار است در آینده اتفاق بیفتد مشخص نیست، نمی توان تصمیمات درستی گرفت. تمام این ها به عملکرد در این بازار بستگی دارد اما با این حال در ادامه به نظرات چند شخص مهم سرمایه گذار و همچنین تحلیل گر این بازار پرداخته ایم با ما همراه باشید.

  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظرعلی میزانی اسکوئی (Ali MizaniOskui)
  پیش بینی قیت بیت کوین آقای علی میزائی اسکوئی بر این است که، قیمت بیت کوین تا اواخر سال 2021 بین 200 الی 300 هزار دلار می رسد. تقریبا با فاصله اعلام شده توسط آقای میزائی در زمان نگارش این مقاله یک سال نیم دیگر فاصله داریم. باید صبر کرد تا ببینم قرار است تا آن سال چه اتفاقی  در بازار جهانی ارز دیجیتال بیفتد.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر جک دورسی (Jack Dorsey)
  آقای جک دورسی، مالک کمپانی تویتر می باشد. زمانی که از اون پرسیدند که آینده بیت کوین را چگونه پیش بینی می کنید در جواب گفت: من بر این معتقد هستم که در آینده بیت کوین یک ارز دیجیتال رایج در بستر اینترنت به حساب می آید.  
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر جان پفر (John Pfeffer)
  جان پفر، یک سرمایه گذار و همچنین کارآفرین و تحلیل گر می باشد. زمانی که از اون پرسیدند که در آینده قیمت بیت کوین قرار است چه مقدار شود، اینگونه پاسخ داد که : اعتقاد دارم قیمت بیت کوین در آینده به 700 هزار دلار می رسد!  جان پفر، در زمان مصاحبه، زمانی را برای محقق شدن این گفته اش در نظر نداشت.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر سم داکتر (Sam Doctor)
  مصاحبه ای که در گذشته با سم داکتر شده بود، او بر این اعتقاد داشت که تا پایان سال 2019 قیمت بیت کوین به 36 هزار دلار می رسد.! اکنون سال 2019 تمام و وارد سال 2020 شده ایم اما بیت کوین از زمان خلقت خود تا به کنون همچنین قیمتی نداشته است. سم داکتر فردی است که تحصیلات تخصصی اش در حوزه مالی می باشد.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر مکس کایزر (Max Keiser)
  آقای مکس کایزر شخصی است که خودش بیت کوین دارد. زمانی که ار اون پرسیدند او دو پیش بینی کوتاه مدت و مبلند مذت بیان نمود. در پیش بینی کوتاه مدت اون قیمت بیت کوین به 28 هزار دلار و پیش بینی بلند مدت او قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار می رسد.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر سانی سینگ (Sonny Singh)
  آقای سانی سینگ هم مانند سم داکتر زمان اتفاق افتادن پیش بینی اش را در سال 2019 اعلام کرده بود اما همانطور که گفتیم اکنون در اوایل سال 2020 هستیم و بیت کوین هیچگونه رشد قیمتی بالایی نداشته است. پیش بینی آقای سانی سینگ اینگونه بود که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2019 به 15 الی 20 هزار دلار می رسد.
  شواهد بر این حکم می کند که تا حدودی این نظریه درست است یعنی قطعا بیت کوین حداقل در فاصله نه چندان دور به کانال 16 هزار دلار می رسد، دقیق نمی توان برای این موضوع زمانی اعلام نمود.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر جیمسون لوپ (Jameson Lopp)
  شاید آقای جیمسون لوپ را بشناسید و یا اسمش برایتان آشنا باشد. لوپ رهبر کیف پول Casa است. پیش بینی او به شکلی است که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2020 به 250 هزار دلار می رسد.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر مایک نووگراتز (Mike Novogratz) 
  یکی از سرمایه گذاران معروف آقای مایک نووگراتز می باشد. اگر شناخت کافی نسبت به سرمایه گذاران خارجی داشته باشید قطعا مایک را می شناسید. مایک هم مانند سانی سینک و سم داکتر پیش بینی دقیقی نداشت. مایک در مصاحبه اش گفته بود که بیت کوین تا تا پایان سال 2019 به 20 هزار دلار خواهد رسید. اما در حال حاظر در اوایل سایل 2020 هستیم و قیمت بین کوین تقریبا بر روی کانال 9هزار دلار می باشد.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر کنث روگوف (Kenneth Rogoff)
  آقای کنث روگوف از مخالفان سرسخت بیت کوین می باشد، او جز اساتید دانشگاه هاروارد است. اون می گوید که بیت کوین به زودی روند نذولی و همچنین کاهش قیمتی شدیدی خواهد داشت.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر تیم دراپر (Tim Draper)
  آقای تیم دراپر، از خالقان بنیانگذار دانشگاه دراپر می باشد. اون جزئ سرمایه گذاران برتر آمریکایی می باشد. افرادی که سرمایه گذاران آمریکایی را بشناسند قطعا با این فرد آشنایی نسبی دارند. این شخص می گوید که بیت کوین در سال 2022 به کانال 250 هزار دلار می رسد. باید تقریبا تا دوسال دیگر صبر کنیم تا ببینیم که آیا پیش بینی آقای تیم دراپر درست است یا خیر.
  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر توماس‌لی (Thomas Lee)
  توماس لی از بنیانگذاران شرکت Fundstart Global می باشد. آقای توماس لی خودش جزء سرمایه گذاران بیت کوین است. ایشان می گویند که قیمت بیت کوین تا پایان سال 2022 به 125 هزار دلار می رسد. مانند نظریه باقی تحلیل کنندگان باید منتظر باشیم تا ببینیم کدام نظریه تحقق می یابد.

  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر جان مکافی (John McAfee)
  آقای مکافی که خودش برنامه نویس و همچنین بنیانگذار آنتی ویروس مکافی است، درباره قیمت آینده بیت کوین یک پیش بینی عجیب کرده است. اون می گوید که بیت کوین در آینده نزدیک به قیمت 1 میلیون دلار می رسد!!!

  پیش بینی قیمت بیت کوین از نظر بابی لی (Bobby Lee)
  پیش بینی قیمت بین کوین آقای بابی لی مانند آقای مکافی این است که قیمت بیت کوین در آینده ای نزدیگه به 1 میلیون دلار خواهد رسید. ا شاید این حرف ها و پیش بینی ها برایتان تعجب آور باشد اما با صبر کردن باید منتظر بمانیم تا ببینم این پیش بینی ها در زمان خودمان اتفاق خواهد افتاد و یا در زمان نوادگانمان. 
  در این قسمت از مقاله آشنا شدیم که افراد مشهور و همچنین سرمایه گذاران در کل دنیا چه چیزی را درباره آینده و همچنین قیمت بیت کوین پیش بینی کرده اند.
  ----------------------------------------------------------------
  هزینه های استخراج بیت کوین با گوشی
  درست است که هزینه تهیه تجهیزات ماینینگ بالا است، اما این هزینه ها به صرفه است و حداقل بعد از مدت کوتاهی تمام هزینه ها برگرداننده می شود از طریق استخراج. همانطور که گفتیم، استخراج بیت کوین با گوشی ضرر های زیادی به سوی شما تحمیل می کند. از هزینه مصرف برق گرفته تا خرابی قطعات.
  شاید با خود بگوئید که هزینه برق دستگاه های ماینینگ، بیشتر از هزینه استخراج بیت کوین با کوشی موبایل که نیست.
  بله حرف شما کاملا درست است. اما شما میتوانید با کسب مجوز از اداره صنعت اقدام به استخراج قانونی بیت کوین کنید. این امر سبب می شود تا نرخ برق شما به صورت قانونی محاسبه شود. 
   شما باید هزینه های گوشی را به صورت جداگانه محاسبه کنید و به دو دلیل اصلا نباید با هزینه های تجهیزان ماینینگ محاسبه کنید. 
  1.    ما باید توجه داشته باشید که این کار صدمه های زیادی به باطری شما وارد میکند. همین امر باعث می شود شما حداقل هفته ای یک بار اقدام به تعویض باطری داشته باشید. اگر بخواهید این عمل را با توان مصرفی برق دستگاه های ماینینگ در نظر بگیرید، هزینه های بالاتری بالاید برای این موضوع در نظر داشته باشید.
  2.    قطعات دستگاه های ماینینگ به طوری اسمبل می شود که توان پردازشی مشخصی را که تعیین شده است می تواند انجام دهد. گوشی های موبایل هم دقیقا همینطور است، یک توان مصرفی برای پردازش آن ها در نظر گرفته شده است. اگر از توان مصرفی که قرار است برایش کار شود بالاتر رود، قطعا قطعات مختلف دستگاه خراب می شود. همین امر گاهی باعث اعمال هزینه های زیادی می شود. بعضی از اوقات ممکن است این آسیب به طور کلی به دستگاه شما وارد شود برای همین باید به فکر یک گوشی دیگر باشید.
  نکته: هدف از نوشتن این قسمت از مقاله تنها روشن نمودن شرایط استخراج بیت کوین با گوشی بود. در کنار برنامه هایی که اقدام به استخراج بیت کوین به صورت مستقیم می کنند، نرم افزار هایی هم وجود دارند که به شما بیت کوین پاداش می دهد. در ادامه با انواع این نرم افزار ها آشنا می شوید اما اگر بخواهیم به عنوان مثال یکی از آنان را بگودیم، نرم افزار الکترنیوم " Electroneum " است . این نرم افزار بر پایه ارز دیجیتال الکترنیوم توسعه داده شده است. شما با استفاده از این نرم افزار به عنوان پاداش می توانید بیت کوین دریافت کنید، هرگز از طریق این برنامه به طور مستقیم بیت کوین دریافت نمی کنید.
  در کنار این نرم افزار گاهی بازی هایی هم وجود دارند که از طریق فعالیت در بازی به شما بیت کوین پاداش می دهند. می توانید این مقدار بیت کوین را که دریافت می کنید به راحتی در صرافی ها، سایت های عاملاتی و.... بفروشید و کسب در آمد کنید. برای مثال بازی " Storm Play " می باشد.  این نرم افزار یک بازی نیست. شما در این اپلیکشن یک بازی دانلود می کنید، بعد از دانلود بازی شما به عنوان پاداش ارز های دیجیتال بیت کوین، اتریوم و... می توانید دریافت کنید. کار با این نرم افزار بسیار راحت می باشد، هر کاربری با هر سطحی به راحتی می تواند استفاده نماید.


  -------------------------------------------------------------
  گذشته بیت کوین
  در این قسمت از مقاله می خواهیم نگاهی به گذشته بیت کوین یعنی از زمان پیدایش تا به حال داشته باشیم. 
  آیا شما آقای ساتوشی ناکاماتو را می شناسید؟
  ناکاماتو خالق بیت کوین است. فردی که بیت کوین را در سال 2010 خلق کرد. بیت کوین در ابتدای پیدایشش دارای قیمت بسیار ناچیزی حدود به 0.06 دلار بود. بعد از مدتی بیت کوین شروع به افزایش ارزش کرد و در همان سال تا به قیمت 0.39 دلار رفت.
  بیت کوین از زمان خلقتش یعنی از سال 2010 تا به حال روند افزایشی و همچنین کاهشی زیادی داشته است، در خیلی از مواقع زیاد رشد و در خیلی از مواقع زیاد کاهش داشته است. 
  ----------------------------------------------------------------
  افراد زیادی هستند که اکنون علاقه مند به استخراج بیت کوین می باشند. اما به علت گرانی تجهیزات ماینینگ، افراد کمی توانایی خریداری دارند.
  حال بعضی از افراد برای این کار راه های زیادی به ذهنشان خطور می کند از جمله استخراج بیت کوین با گوشی!
  شما می توانید بیت کوین را از روش های ذیل استخراج کنید:
  1.    از طریق کامپیوتر
  2.    از طریق سایت های آنلاین
  3.    از طریق نرم افزار ها
  4.    از طریق گوشی های موبایل
  استخراج بیت کوین از طریق کامپیوتر دور از ذهن نمی باشد. اما به صرفه نیست به طور کلی این نوع استخراج سود دهی مناسبی ندارد. در زمان پیدایش بیت کوین، به دلیل کم بودن سختی شبکه، این کار امکان پذیر بود. اما بیت کوین با توجه به اینکه اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است، دیگر این کار سودآور نمی باشد.

  ----------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2010 میلادی و 1388 شمسی
  در 17 می سال 2010 اولین صرافی بیت کوین تاسیس شد: 
   در آن زمان بیت کوین به قیمت 0.03 رسید، بیت کوین فعالیت اصلی خودش را همزمان با افتتاح رسمی صرافی مختص به خودش یعنی BitcoinMarket شروع کرد.
  1.    در 22 می سال 2010 اولین معامله بیت کوین صورت گرفت: 
  اولین معامله بیت کوین در قبال پیتزا صورت گرفت! در سال 2010 شخصی با نام لازلو هانیچ در ازای خرید 2 عدد پیتزا حدود به 10.000 بیت کوین پرداخت نمود. در 22 می سال 2010 قیمت بیت کوین برابر با 0.004 دلار بود.
  2.    در 11 جولای سال 2010 بیت کوین توسط سایت Slashdot.org معرفی شد:
  بعد از معرفی بیت کوین در این سایت خبری، به طور ناگهانی قیمت بیت کوین 10 برابر شد و به قیمت حدودی 0.08 دلار رسید.
  3.    در 18 جولای 2010 صرافی MTGox راه اندازی شد: 
  این صرافی به قصد خرید و فروش بیت کوین " ترید " راه اندازی شد که به صورت تمام وقت به فعالیتش ادامه میداد.
  4.    در 15 آگوست 2010 اولین هاردفورک بیت کوین راه اندازی شد: 
  یک هکر سو استفاده کننده از یک باگ امنیتی در این شبکه استفاده کرد. با استفاده از این باگ و سواستفاده از نحوه پردازش توانست یک تراکنش فیک را ذخیره کند. توسعه دهندگان بیت کوین به سرعت این باگ را شناسایی کردند و آن را رفع و سپس نسخه اصلاحی آن را به بازار عرضه کردند.
  ----------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2011 میلادی و 1389 شمسی
  1.    قیمت بیت کوین در 9 فوریه سال 2011 به یک دلار رسید.
  2.    راه اندازی صرافی جهت مبادله بیت کوین با سایر ارزهای فیات در تاریخ 27 مارس 2011
  3.    انتشار مقاله ای در 1 ژوئن سال 2011
  4.    اولین هک صرافی ام‌تی ‌گاکس در 19 ژوئن سال 2011
  5.    یک اپیزود سریال " the good wife" مربوط به بیت کوین در سال 19 دسامبر 2011
  -------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2012 میلادی یا 1390 شمسی
  1.    دو صرافی پاکسوم و ترید هیل فعالیت خود را متوقف کردند در تاریخ 11 فوریه 2012
  2.    بیت کوین در 15 نوامبر سال 2012 توسط وردپرس پذیرفته شد.
  3.    نصف شدن پاداش بیت کوین در تاریخ 28 نوامبر سال 2012
  ---------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2013 قمری یا 1391 شمسی
  1.    هاردفورک در نسخه 0.08 در تاریخ 11 مارس 2013
  2.    بحران اقتصادی در قبرس در 25 مارس 2013
  3.    بالا رفتن حجم معاملات در صرافی ام‌تی‌گاکس و از کار افتادن سرورهای این صرافی در تاریخ 10 آوریل 2013
  4.    باز شدن های درهای چین بر روی بازار بیت کوین در تاریخ 20 نوامبر 2013
  5.    استفاده از بیت کوین در موسسات مالی چین ممنوع شد در تاریخ 5 دسامبر 2013
  ---------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2014 قمری یا 1392 شمسی
  1.    حملات به صرافی های بزرگ در تاریخ 7 فوریه 2014
  2.    ام‌تی‌گاکس تعطیل شد در تاریخ 24 فوریه 2014
  3.    سازمان خدمات درآمد داخلی بیت کوین را مشمول مالیات اعلام کرد در تاریخ 26 مارس 2014
  4.    به مزایده گذاشتن بیت کوین توسط شرکت خدمات مارشال ایالات متحده آمریکا در تاریخ 27 ژوئن 2014
  5.    شرکت دل بیت کوین را پذیرفت در سال 18 جولای 2014
  6.    زیرمجموعه‌ی پی‌پل بیت کوین را پذیرفت در تاریخ 8 سپتامبر 2014
  7.    مایکروسافت بیت کوین را پذیرت در تاریخ 11 دسامبر 2014
  -----------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2015 قمری یا 1393 شمسی
  1.    راه اندازی صرافی کوین بیس در سال 26 ژانویه 2015
  2.    انتشار سیاست ‌نامه‌ی بیت کوین و ارزهای دیجیتال در نیویورک در تاریخ 3 ژوئن 2015
  3.    پیشنهاد هاردفورک بیت کوین XT  در تاریخ 15 آگوست 2015
  4.    قانون‌گذاران ایالات متحده بیت کوین را یک کالا اعلام کردند در 18 سپتامبر 2015
  5.    در اروپا  بیت کوین از مالیات بر ارزش افزوده معاف شد در تاریخ 22 اکتبر 2015
  6.    لوگوی بیت کوین پذیرفته شد در تاریخ 3 نوامبر 2015
  7.    خبری دیگر درباره هویت ساتوشی ناکامانو در 8 دسامبر 2015
  --------------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2016 قمری یا 1394 شمسی
  1.    توسعه دهنده گوگل بیت کوین را رد کرد در تاریخ 14 ژانویه 2016
  2.    معرفی اولین پلتفرم خرید و فروش p2p  بیت کوین در 4 آوریل 2016
  3.    ادعای کریت رایت درباره سازنده بیت کوین در تاریخ 2 می 2016
  4.    نصب پاداش بیت کوین در تاریخ 9 جولای 2016
  5.    هک صرافی بیتفینکس  در تاریخ 2 آگوست 2016
  6.    دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا شد در تاریخ 9 نوامبر 2016
  -------------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2017  یا 1395 شمسی
  1.    برگشت دوباره بیت کوین به 1000 دلار در سال 3 ژانویه 2017
  2.    عدم پذیرش ETF بیت کوین در تاریخ 10 مارس 2017
  3.    ژاپن بیت کوین را به صورت قانونی پذیرفت در تاریخ 1 آوریل 2017
  4.    تولید بیت کوین کش در سال 1 آگوست 2017
  5.    جمع آوری سرمایه از طریق ICO  در چین ممنوع شد در تاریخ 3 سپتامبر 2017
  6.    هارد فورک بیت کوین گلد در تاریخ 25 اکتبر 2017
  -----------------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2018  یا 1396 شمسی
  1.    صرافی‌های کره جنوبی از لیست  کوین مارکت کپ حذف شد در تاریخ 8 ژانویه 2018
  2.    80درصد از استخراج بیت کوین انجام شد در تاریخ 13 ژانویه 2018
  3.    تبلیغات  در فیس بوک درباره رمزنگاری ممنوع شد در تاریخ 30 ژانویه 2018
  4.    صرافی‌های ارز دیجیتال آمریکا به دستور SEC  باید ثبت قانونی شوند در تاریخ 7 مارس 2018
  5.    تبلیغات ارزهای دیجیتال در گوگل ممنوع شد در تاریخ 7 مارس 2018
  6.    هک شدن صرافی کوین‌ریل در تاریخ 10 ژوئن 2018
  7.    بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، بیت کوین ر رد کرد در تاریخ 26 جولای 2018
  8.    10 سالگی بیت کوین در تاریخ 31 اکتبر 2018
  9.    هاردفورک بیت کوین کش در 15 نوامبر 2018
  10.    سختی شبکه بیت کوین کاهش یافت در تاریخ 3 دسامبر 2018
  -------------------------------------------------------------------
  عوامل موثر بر روی قیمت بیت کوین در سال 2019 
  1.    خبر راه اندازی پلتفرم بکت در تاریخ 9 فوریه 2019
  2.    فیدلیتی، خرید‌و فروش بیت کوین را در پلتفرم خود راه‌اندازی می‌کند در تاریخ 6 می 2019
  3.    هک صرافی بایننس در تاریخ 7 می 2019
  4.    امکان ارسال بیت کوین روی واتس آپ در تاریخ 19 ی 2019
  5.    سامسونگ بیت کوین را به فروشگاه غیر متمرکر خود اضافه کرد در تاریخ 14 آگوست 2019
  6.    گوشی جدید HTC با قابلیت اجرای فول نود بیت کوین عرضه شد در تاریخ 20 اکتبر 2019
  ------------------------------------------------------------------
  استخراج بیت کوین با گوشی
  اگر به این فکر افتاده اید که با استفاده از گوشی موبایل خود بیت کوین استخراج کنید و تصمیم قطعی گرفته اید، باید به شما اعلام کنیم که همانطور در پیش تر برایتان آوردیم استخراج از طریق گوشی هم مانند استخراج از طریق کامپیوتر سود آور نمی باشد. تنها دلیل آن هم سختی شبکه می باشد. 
  امروزه به دلیل اینکه ارز دیجیتال بیت کوین طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است، عمل استخراج بیت کوین خواهان زیادی دارد. همین امر باعث می شود تا سختی شبکه بیشتر شود، هر چه تعداد کاربران شبکه برای استخراج بیشتر شود عملا استخراج بیت کوین سخت تر می شود. 
  حالا اگر شما بخواهید با گوشی و یا کامپیوتر به جنگ سختی شبکه بروید، کار سخت می شود. دستگاه های ماینر از قدرت پردازشی بالایی استفاده می کنند، شما می توانید تا تجهیز کردن سیستم خانگی خود و یا گوشی خود اقدام به استرخاج از طریق آنها کنید.
  در این قسمت قرار است به شما بگوئیم که چگونه می توان از طریق گوشی رمز ارز بیت کوین استخراج کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

  -----------------------------------

  عوامل موثر در قیمت بیت کوین در ایران 
  در کشور ایران دلایل مختلفی می تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر بگذارد، اما اصلی ترین دلایل آن به شرح ذیل می باشد:
  1.    قیمت جهانی و حال حاضر بیت کوین
  2.    نوسانات قیمت دلار
  در چند سال اخیر، قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران، با نوسانات زیادی رو به رو است. اخیرا به دلیل شرایط بدی که در سطح بین الملل اتفاق افتاده است قیمت دلار به بیش از حد خود رسیده است. حال این قیمت بر روی بازار بیت کوین در ایران تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.
  برای اینکه از قیمت حال حاضر بیت کوین به پول رایج کشورمان با خبر شوید کافیست، قیمت بیت کوین را به صورت زنده از یک سایت مشاهده کنید و سپس با قیمت دلار فعلی ضرب کنید. تنها با انجام همین ضرب ساده موفق می شوید تا مقدار بیت کوین را به پول کشورمان بسنجید. به عنوان مثال :
  در مان نگارش این مقاله مورخ 10 / 12 / 1398 قیمت زنده بیت کوین 8.755.68 هزار دلار و همچنین قیمت دلار نیز در این تاریخ برابر با 15.100 تومان است. حال باید این دو رقم را در هم ضرب کنیم تا به نتیجه برسیم.
  MUL: 8.755.68 * 15.100 = 132.210.768 میلیون تومان
  -------------------------------------------------------
  5 دلیلی که باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود: 
  عرضه محدود ، نوسان تقاضا 
  توجه رسانه ها 
  جامعه رمزنگاری 
  نوآوری های فن آوری 
  قوانین و مقررات دولتی 
  -------------------------------------------------------
  برای اینکه بتوانید با گوشی موبایل خود بیت کوین استخراج کنید. نیاز دارید به: 1. گوشی موبایل 2. اینترنت .
  1.    ابتدا یکی از نرم افزار های استخراج بیت کوین با گوشی را دانلود کنید. 
  2.    نرم افزار را نصب کرده و در آن ثبت نام کنید.
  3.    حال طبق قوانین برنامه اقدام به استخراج بیت کوین کنید.
  در ادامه تعدادی از نرم افزار هایی که می توانید با استفاده از آن ارز دیجیتال بیت کوین استخراج کنید را برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید.
  شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می توانید نرم افزار های استخراج بیت کوین را دانلود کنید. احتمالا قبل از ایجاد این سوال در ذهن شما، سری به فروشگاه های دانلود برنامه زده باشید. با یک جستجوی ساده در فروشگاه های دانلود برنامه متوجه خواهید شد که هیچگونه نرم افزاری برای استخراج بیت کوین در آن ها وجود ندارد. فروشگاه گوگل پلی تنها فروشگاه مرجع نرم افزارای اندروید که به صورتی جهانی در حال فعالیت می باشد، هیچگونه نرم افزاری بابت استخراج بیت کوین ندارد.
  توجه1: نرم افزار های استخراج بیت کوین با گوشی برای اندروید وجود دارد، فروشگاه گوگل پلی اخیرا تمامی این نوع نرم افزار هارا از دسترس کاربران برای دانلود خارج کرده است.
  توجه2: متاسفانه نرم افزار های استخراج بیت کوین، برای آیفون هنوز طراحی نشده است. تنها فقط چند بازی و برنامه است که به عنوان پاداش به شما مقدار کمی بیت کوین می دهد، آن هم به علت مناسب نبودن به شما پیشنهاد نخواهیم کرد.
  معرفی نرم افزار های استخراج بیت کوین با گوشی : 
  1.    نرم افزار اندرویدی " Crypto Miner " :
  این نرم افزار از الگوریتم " X11 " پشتیبانی می کند. شما می توانید هر رمز ارزی که از این الگوریتم پشتیبانی می کند را با استفاده از گوشی موبایل استخراج کنید. متاسفانه اینن نرم افار از رمز ارز بیت کوین پشتیبانی نمی کند زیرا الگوریتم پردازشی رمز ارز بیت کوین SHA-256 می باشد. این نرم افزار به شما امکان اتصال به استخر را می دهد. به راحتی می توانید با استفاده از این نرم افزار به استخر مورد نظرتان وصل شوید. یکی از معایبی که کابران استفاده کننده از این استخر آن را گفته اند رابط کاربری نه چندان زیبای آن است.
  2.    نرم افزاراندرویدی " DroidMiner " : 
  این نرم افزار، از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کند. شما می توانید با استفاده از این دستگاه رمز ارز هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند را استخراج کنید. همانطور که می دانید ارز دیجیتال معروف و پرطرفدار این روزهای بازار " بیت کوین " از این الگوریتم پشتیبانی می کند شما می توانید با استفاده از این نرم افار رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید. همانطور که در ابتدا گفتیم به دلیل سختی شبکه این کار به هیچ عنوان برای شما سود آور نمی باشد. این نرم افزار در سایت سازنده آن حدود به 10 هزار بار دانلود شده است و نتیجه نظرات کابران 3 ستاره است. یکی از معایبی که کاربران را در این نرم افزار ناراضی کرده بود، استفاده بیش از حد این برنامه از باطری است، تعداد زیادی از کاربران گفتند که این نرم افزار استفاده مستقیم از شارژ باطری دارد و شارژ باطری را زود به پایان می رساند.
  3.    نرم افزار اندرویدی " Minergate " :
  سایت های دانلود نرم افزار، این اپلیکیشن را به عنوان یکی از بهترین اپلیکشن های موجود نامیدند. این نرم افزار از الگوریتم معروف SHA-256 پشتیبانی می کند. همانطور که می دانید رمز ارز معروف و محبوب این روزهای دنیای ارز دیجیتال، " بیت کوین " از این الگوریتم پشستیبانی میکند. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار رمز ارز بیت کوین را استخراج کنید. در نظرات کاربران ثبت شده است که در گذشته این نرم افزار در رویه پرداخت و همچنین برداشت کارمز کمی اذیت کرده است.
  4.    نرم افزار اندرویدی " Electroneum " :
  افرادی که محقق ارز های دیجیتال باشند، با این نرم افزار آشناییت کامل دارند. نرم افزار الکترنیوم یکی از معروف ترین نرم افزار های پاداش دهی بیت کوین با موبایل است. این نرم افزار تقریبا تا به کنون حدود به یک میلیون دانلود داشته است و همچنین میانگین امتیازات ثبت شده کاربران برای این نرم افزار 4 ستاره می باشد.
  شما نمی توانید مستقیما با استفاده از این نرم افزار بیت کوین استخراج کنید. این اپلیکشن بر اساس ارز دیجیتال الکترنیوم توسعه پیدا کرده است. این نرم افزار بر اساس پاداش به شما بیت کوین می دهد.
  5.    بازی اندرویدی " Storm Play " :
  این یک نوع بازی کامل نیست. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بازی های اندرویدی دانلود کنید. در قبال دانلود بازی های اندرویدی به شما به عنوان پاداش ارز دیجیتال بیت کوین و یا اتریوم و... تعلق می گیرد. کارکرد با این نرم افزار نیاز به هیچ دانش خاصی ندارد و هر فرد با هر سطح از علم می تواند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند. 

  ----------------------------------------------------------

  نظر 5 تحلیل گر در مورد تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین
  1.    نظر جیسون ویلیامز درباره تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین
  از انجایی که قرار است در ماه مه سال 2020 پاداش بیت کوین از استخراج بیت کوین نصف شود، جیسون معتقد است که پاداش آن هم هیچ تاثیری بر قیمت بیت کوین ندارد.
  2.    نظر جانی دیلی درباره تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین
  جانی معتقد است که با نزدیک شدن به هالوینگ ترس از دست دادن فرصت خرید رخ می دهد.
  3.    نظر اندی برومبرگ درباره تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین
  اندی می گویند  هالوینگ می تواند تاثیر خوبی بر قیمت ها در آینده داشته باشد، امسال سال بلاک چین بیت کوین، اتریوم وارز های توسعه یافته است.
  4.    نظر ژائو درباره تاثیر هاوینگ بر قیمت بیت کوین
  از آنجایی که بیت کوین هنوز سرمایه گذاران زیادی دارد، این موضوع نشان دهنده این است که احتمال صعوذ در سال 2020 زیاد می باشد.

  --------------------------------------------------------------
  آیا استخراج بیت کوین با گوشی به صرفه است؟
  شاید این سوال برای شما پیش بیایید که آیا استخراج بیت کوین با گوشی معقول است؟ یا خیر.
  خیر، از نظر عقلانی این کار معقول نمی باشد. استخراج از طریق گوشی نیازمند پردازش قدرتمند است. خوب اگر بخواهیم ریز بینانه به این موضوع بپردازیم، پردازش قدرتمند به قطعات مختلف دستگاه آسیب می رساند.
  مشکلاتی که در اثر این کار برای گوشی پیش خواهد آمد عبارت اند از: 1. کند شدن گوشی 2 . کاهش عمر باطری 3. خرابی های متعدد قطعات گوشی .
  1-1.    پردازش برای استخراج بیت کوین با گوشی سبب می شود تا عملکرد سی پی یو بالا برود، این امر باعث می شود تا پردازش سی پی یو به حداکثر رسد و عملکرد گوشی کند شود.
  1-2.    عمل استخراج بیت کوین از طریق گوشی  هرگز نباید متوقف شود. هر روز و هر ساعت و هر دقیقه باید گوشی در حالت آماده به کار باشد و روند استخراج را انجام دهد.
  1-3.    زمانی که دستگاه شما رو زها و ساعت ها بی وقفه در حال فعالیت باشد. قطعا قطعات مختلف دستگاه خراب می شود. این امر موجب می شو تا ضرر های زیادی به سوی شما تحمیل شود.


     برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۷ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  درباره استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین

  از آنجایی که می دانید امروزه صحبت هایی درباره استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین صورت می پذیرد. ما میخواهیم در این مقاله شما را با روش های استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین و ... آشنا کنیم.
  برای بدست آوردن بیت کوین به دو طریق می توانید اقدام نمایید.
  1ـ می توانید از طریق استخراج بیت کوین را بدست آورید.
  2ـ از طریق خرید از صرافی های آنلاین دیجیتال.
  شما می توانید به طریق زیر استخراج نمایید.
   1ـ استخراج از طریق گوشی موبایل
  2ـ استخراج از طریق کامپیوتر
  3ـ استخراج از طریق دستگاه ماینر یا همان ای سیک ها
  4ـ استخراج از طریق کلود ماینینگ
  شما می توانید از طریق تعداد نرم افزار می توانید به استخر های استخراج متصل شوید سپس شروع به ماین بیت کوین نمایید. از آنجا که می دانید سختی شبکه بیت کوین برای استخراج بسیار بالا می باشد. پس استخراج با گوشی موبایل منطقی نمی باشد و امکان دارد.
  بعد از مدتی ایراداتی برای گوشی شما پیدا می شود. سپس توصیه می شود استخراج با گوشی موبایل را انجام ندهید.
  اگر بخواهم درباره استخراج از طریق کامپیوتر صحبت کنیم می توانیم بگوییم استخراج بیت کوین از طریق کامپیوتر نیز به صرفه نیست چون با بالا رفتن قیمت بیت کوین سختی شبکه بیشتر می شود در دستگاه هایی که توان پردازش بالاتری را دارند زودتر می توانند. محاسبات مربوط به یک بلوک را انجام دهند و پاداش خود را دریافت کند.
  اما کامپیوتر چون دارای پردازشگر هایی مانند CPU و GPU هستند قدرت پردازش پایین تری نسبت به ای سیکما یا دستگاه های ماینر دارند. پس کامپیوتر ها می توانند با قدرت پردازشی دستگاه های ماینر رقابت کنند.
  و افراد اگر بخواهند به استخراج بیت کوین به عنوان یک کسب و کار نگاه کند باید برای استخراج به سراغ دستگاه های ماینر بروند.
  اگر بخواهیم استخراج بیت کوین با دستگاه های ماینر را برای شما توضیج دهیم اول باید به شما بگوییم دستگاه ماینر چیست؟ دستگاه های ماینری مداراتی هستند که جهت انجام یک کار تولید می شوند. و این دستگاه ها برای استخراج بیت کوین تولید نشده اند. اصطلاحا این دستگاه ها ( Asic ) یا ( ای سیک ) می باشند. و می توان گفت نسبت به CPU و GPU جهت استخراج خیلی بهتر هستند.
  البته دستگاه های ماینر مختلف به بازار وجود دارد . دستگاه ها دارای قدرت پردازشی متفاوت هستند و قدرت پردازش آنها بر اساس تراهش بر ثانیه محاسبه می شود یعنی تعداد هشی که در یک ثانیه انجام می شود چقدر است. هر چقدر تعداد هش بالاتر باشد مطلقا قدرت دستگاه بالاتر است . البته به ازای هش بالاتر توان مصرفی دستگاه ماینر بالا می رود و به عبارتی می توان گفت مصرف برق بالاتر می رود البته اگر شما بخواهید دستگاه ماینر را خریداری کنید. باید به مصرف برق آن توجه بسیار کنید چون هزینه مصرف برق برای کسب و کار استخراج بیت کوین به صورت صادراتی محاسبه می شود. و اگر بخواهیم از این کسب و کار درآمد خوبی بدست آوریم نیاز است که هزینه برق مصرف پایین تر باشد.
  حال فرض بر این که شما دستگاه ماینر مورد نظر خود را خریداری می کردید جهت بدست آوردن بیت کوین بهتر است ماینر خود را به استخر های استخراج متصل نمایید . البته شما می توانید که بصورت تکی با ماینر خود استخراج نمایید اما اگر به استخرها متصل شوید در اصل قدرت پردازش ماینر خود را به قدرت پردازش ماینر های دیگر متصل کردید و از این طریق سریعتر می توانید محاسبات یک بلوک را انجام دهید و به پاداش خود دست پیدا کنید.
  دستگاه های ماینر برای استخراچ ارز های دیجیتال از الگوریتم های مختلفی پشتیبانی می کنند زمانی که شما تصمیم به استخراج یک ارز دیجیتال می نمایید ابتدا باید مشاهده نمایید الگوریتم رمز ارز مورد نظر شما چیست؟ سپس نسبت به آن الگوریتم شما دستگاه ماینر را تهیه می کنید . مثلا اگر شما بخواهید بیت کوین استخراج نمایید باید ببینید الگوریتم بیت کوین چیست؟ از آنجایی که می دانید الگوریتم بیت کوین “SHA-256” است. پس باید سراغ دستگاه های ماینری بروید که از الگوریتم “SHA-256” پشتیبانی کنند.
  همچنین برای استخراج بهتر بیت کوین باید طول عمر دستگاه های ماینر خود را بالا ببرید یکی از روش های بالا بردن طول عمر دستگاه استفاده از تهویه خوب محل دستگاه ماینر است . همچنین شما زمانی که دستگاه را خریداری می کنید باید توجه داشته باشید که دستگاه دارای فن های مناسبی جهت خنک کردن دستگاه داشته باشد. از آنجایی که می دانید دستگاه ها گرما و صدای زیادی از خود تولید می کنند. و گرمای بالا باعث سوختن دستگاه می شود و سوختن دستگاه باعث می شود که کسب و کار استخراج بیت کوین شما به تعویق بیوفتد.
  سپس جهت استخراج به صورت دائم توسط دستگاه های شما بهتر است در خنک کردن دستگاه های خود تلاش کنید.
  راه دیگری برای استخراج بیت کوین استخراج از طریق کلود ماینینگ است. زمانی ما از کلود ماینینگ برای استخراج استفاده میکنیم. که قصد خرید دستگاه ها نیز نداشته باشیم اما اگر بخواهید بیت کوین استخراج کنید. در این صورت نیاز است شما از سایتهای معتبر یک مقدار هش را اجاره کنید و آنها به ازای پرداخت شما شروع به استخراج بیت کوین می کنند و سود آن را به کیف پول شما ارسال می نمایند. البته در این میان یک کارمز برای کار خود بر می دارند.
  خوب قطعا سود شما نسبت به زمانی که شما خود دستگاه را خریداری کردید پایین تر است چون هزینه ای بابت دستگاه پرداخت کردید و صرفا هزینه ای جهت اجاره آن دستگاه پرداخت کردید.
  البته قابل ذکر است صرفا به سراغ سایتهایی برای کلود ماینینگ بروید که معتبر باشیند چون سایتهای اسکم بسیار زیادی وجود دارند که برای مدتی کار می کنند اما بعد از مدتی هیچ پاسخگویی ندارند نسبت به مشتریان خود.
  پس بهتر است با تحقیقات لازم به سراغ سایت های کلود ماینینگ معتبر بروید.
  راه دیگر بدست آوردن بیت کوین خرید آن از صرافی های معتبر است. اگر بخواهید از صرافی ها خرید کنید بهتر است اول به سراغ صرافی ای بروید که معتبر باشد. و اطمینان داشته باشید که بعد از پرداخت پول ریالی شما بیت کوین را به آدرس کیف پول شما ارسال می کند.
  برای خرید از صرافی ابتدا باید در صرافی مورد نظر خود ثبت نام کنید سپس احراز هویت صرافی را انجام دهید . و وارد صرافی شوید حال درخواست بیت کوین یا هزار ارز دیجیتال دیگر را انجام دهید و به ازای آن مبلغ را به آن صرافی پرداخت می نمایید .سپس باید آدرس کیف پول خود را به آن صرافی دهید و با ارسال بیت کوین به آدرس کیف پول شما ، بیت کوین خریداری کرده اید.
  سپس بعد از خرید بیت کوین ، می توانید بیت کوین مورد نظر خود را ترید کنید و یا بیت کوین مورد نظر خود را نگهداری کنید و بعد از مدتی آن را بفروشید.
  امروزه خرید بیت کوین بین جوامع بسیار رواج پیدا کرده است اصولا زمانی که یک ارز به سود دهی می رسد سرمایه گذاران زیادی به سراغ آن ارز می روند و رفته رفته افراد عادی به سمت خرید ارز های دیجیتال خصوصا بیت کوین می روند.
     برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  درباره استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین

  از آنجایی که می دانید امروزه صحبت هایی درباره استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین صورت می پذیرد. ما میخواهیم در این مقاله شما را با روش های استخراج بیت کوین و خرید بیت کوین و ... آشنا کنیم.
  برای بدست آوردن بیت کوین به دو طریق می توانید اقدام نمایید.
  1ـ می توانید از طریق استخراج بیت کوین را بدست آورید.
  2ـ از طریق خرید از صرافی های آنلاین دیجیتال.
  شما می توانید به طریق زیر استخراج نمایید.
   1ـ استخراج از طریق گوشی موبایل
  2ـ استخراج از طریق کامپیوتر
  3ـ استخراج از طریق دستگاه ماینر یا همان ای سیک ها
  4ـ استخراج از طریق کلود ماینینگ
  شما می توانید از طریق تعداد نرم افزار می توانید به استخر های استخراج متصل شوید سپس شروع به ماین بیت کوین نمایید. از آنجا که می دانید سختی شبکه بیت کوین برای استخراج بسیار بالا می باشد. پس استخراج با گوشی موبایل منطقی نمی باشد و امکان دارد.
  بعد از مدتی ایراداتی برای گوشی شما پیدا می شود. سپس توصیه می شود استخراج با گوشی موبایل را انجام ندهید.
  اگر بخواهم درباره استخراج از طریق کامپیوتر صحبت کنیم می توانیم بگوییم استخراج بیت کوین از طریق کامپیوتر نیز به صرفه نیست چون با بالا رفتن قیمت بیت کوین سختی شبکه بیشتر می شود در دستگاه هایی که توان پردازش بالاتری را دارند زودتر می توانند. محاسبات مربوط به یک بلوک را انجام دهند و پاداش خود را دریافت کند.
  اما کامپیوتر چون دارای پردازشگر هایی مانند CPU و GPU هستند قدرت پردازش پایین تری نسبت به ای سیکما یا دستگاه های ماینر دارند. پس کامپیوتر ها می توانند با قدرت پردازشی دستگاه های ماینر رقابت کنند.
  و افراد اگر بخواهند به استخراج بیت کوین به عنوان یک کسب و کار نگاه کند باید برای استخراج به سراغ دستگاه های ماینر بروند.
  اگر بخواهیم استخراج بیت کوین با دستگاه های ماینر را برای شما توضیج دهیم اول باید به شما بگوییم دستگاه ماینر چیست؟ دستگاه های ماینری مداراتی هستند که جهت انجام یک کار تولید می شوند. و این دستگاه ها برای استخراج بیت کوین تولید نشده اند. اصطلاحا این دستگاه ها ( Asic ) یا ( ای سیک ) می باشند. و می توان گفت نسبت به CPU و GPU جهت استخراج خیلی بهتر هستند.
  البته دستگاه های ماینر مختلف به بازار وجود دارد . دستگاه ها دارای قدرت پردازشی متفاوت هستند و قدرت پردازش آنها بر اساس تراهش بر ثانیه محاسبه می شود یعنی تعداد هشی که در یک ثانیه انجام می شود چقدر است. هر چقدر تعداد هش بالاتر باشد مطلقا قدرت دستگاه بالاتر است . البته به ازای هش بالاتر توان مصرفی دستگاه ماینر بالا می رود و به عبارتی می توان گفت مصرف برق بالاتر می رود البته اگر شما بخواهید دستگاه ماینر را خریداری کنید. باید به مصرف برق آن توجه بسیار کنید چون هزینه مصرف برق برای کسب و کار استخراج بیت کوین به صورت صادراتی محاسبه می شود. و اگر بخواهیم از این کسب و کار درآمد خوبی بدست آوریم نیاز است که هزینه برق مصرف پایین تر باشد.
  حال فرض بر این که شما دستگاه ماینر مورد نظر خود را خریداری می کردید جهت بدست آوردن بیت کوین بهتر است ماینر خود را به استخر های استخراج متصل نمایید . البته شما می توانید که بصورت تکی با ماینر خود استخراج نمایید اما اگر به استخرها متصل شوید در اصل قدرت پردازش ماینر خود را به قدرت پردازش ماینر های دیگر متصل کردید و از این طریق سریعتر می توانید محاسبات یک بلوک را انجام دهید و به پاداش خود دست پیدا کنید.
  دستگاه های ماینر برای استخراچ ارز های دیجیتال از الگوریتم های مختلفی پشتیبانی می کنند زمانی که شما تصمیم به استخراج یک ارز دیجیتال می نمایید ابتدا باید مشاهده نمایید الگوریتم رمز ارز مورد نظر شما چیست؟ سپس نسبت به آن الگوریتم شما دستگاه ماینر را تهیه می کنید . مثلا اگر شما بخواهید بیت کوین استخراج نمایید باید ببینید الگوریتم بیت کوین چیست؟ از آنجایی که می دانید الگوریتم بیت کوین “SHA-256” است. پس باید سراغ دستگاه های ماینری بروید که از الگوریتم “SHA-256” پشتیبانی کنند.
  همچنین برای استخراج بهتر بیت کوین باید طول عمر دستگاه های ماینر خود را بالا ببرید یکی از روش های بالا بردن طول عمر دستگاه استفاده از تهویه خوب محل دستگاه ماینر است . همچنین شما زمانی که دستگاه را خریداری می کنید باید توجه داشته باشید که دستگاه دارای فن های مناسبی جهت خنک کردن دستگاه داشته باشد. از آنجایی که می دانید دستگاه ها گرما و صدای زیادی از خود تولید می کنند. و گرمای بالا باعث سوختن دستگاه می شود و سوختن دستگاه باعث می شود که کسب و کار استخراج بیت کوین شما به تعویق بیوفتد.
  سپس جهت استخراج به صورت دائم توسط دستگاه های شما بهتر است در خنک کردن دستگاه های خود تلاش کنید.
  راه دیگری برای استخراج بیت کوین استخراج از طریق کلود ماینینگ است. زمانی ما از کلود ماینینگ برای استخراج استفاده میکنیم. که قصد خرید دستگاه ها نیز نداشته باشیم اما اگر بخواهید بیت کوین استخراج کنید. در این صورت نیاز است شما از سایتهای معتبر یک مقدار هش را اجاره کنید و آنها به ازای پرداخت شما شروع به استخراج بیت کوین می کنند و سود آن را به کیف پول شما ارسال می نمایند. البته در این میان یک کارمز برای کار خود بر می دارند.
  خوب قطعا سود شما نسبت به زمانی که شما خود دستگاه را خریداری کردید پایین تر است چون هزینه ای بابت دستگاه پرداخت کردید و صرفا هزینه ای جهت اجاره آن دستگاه پرداخت کردید.
  البته قابل ذکر است صرفا به سراغ سایتهایی برای کلود ماینینگ بروید که معتبر باشیند چون سایتهای اسکم بسیار زیادی وجود دارند که برای مدتی کار می کنند اما بعد از مدتی هیچ پاسخگویی ندارند نسبت به مشتریان خود.
  پس بهتر است با تحقیقات لازم به سراغ سایت های کلود ماینینگ معتبر بروید.
  راه دیگر بدست آوردن بیت کوین خرید آن از صرافی های معتبر است. اگر بخواهید از صرافی ها خرید کنید بهتر است اول به سراغ صرافی ای بروید که معتبر باشد. و اطمینان داشته باشید که بعد از پرداخت پول ریالی شما بیت کوین را به آدرس کیف پول شما ارسال می کند.
  برای خرید از صرافی ابتدا باید در صرافی مورد نظر خود ثبت نام کنید سپس احراز هویت صرافی را انجام دهید . و وارد صرافی شوید حال درخواست بیت کوین یا هزار ارز دیجیتال دیگر را انجام دهید و به ازای آن مبلغ را به آن صرافی پرداخت می نمایید .سپس باید آدرس کیف پول خود را به آن صرافی دهید و با ارسال بیت کوین به آدرس کیف پول شما ، بیت کوین خریداری کرده اید.
  سپس بعد از خرید بیت کوین ، می توانید بیت کوین مورد نظر خود را ترید کنید و یا بیت کوین مورد نظر خود را نگهداری کنید و بعد از مدتی آن را بفروشید.
  امروزه خرید بیت کوین بین جوامع بسیار رواج پیدا کرده است اصولا زمانی که یک ارز به سود دهی می رسد سرمایه گذاران زیادی به سراغ آن ارز می روند و رفته رفته افراد عادی به سمت خرید ارز های دیجیتال خصوصا بیت کوین می روند.
     برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۶ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)

  اتریوم چیست ؟

  در این مقاله در مورد اینکه اتریوم چیست ؟ و مباحث مرتبط به آن از جمله ماینیگ چیست و بخش های مختلف آن صحبت می شود و تلاش می کنیم مطالب نسبتا کاملی برای شما ارائه دهیم.
  شناخت اتریوم - مقایسه ای با اینترنت ، شباهت و تفاوت آنها چیست؟
  تمام داده های آنلاین شما مانند ایمیل ، پست های رسانه های اجتماعی ، عکس ها و حتی اطلاعات کلیدی مالی - در کامپیوتر ها و سرورهایی که متعلق به سازمان ها یا دولت های بزرگ و کوچک است ، ذخیره می شود. این موضوع  در مورد برنامه های مختلفی که شما استفاده می کنید هم برقرار است ، زیرا فعالیت های شما - مانند رزرو یک اتاق در هتل - توسط ارائه دهنده برنامه ردیابی و ضبط می شوند.
  به عنوان یک کاربر ، شما چگونگی مدیریت و کنترل اطلاعات شخصی و سوابق فعالیتهای آنلاین خود توسط این اشخاص ثالث را ندارید. در حالیکه این سازمان ها در زمینه تأمین امنیت داده های شما تخصص دارند ، امکان هک کردن ها به همراه امکان سوء استفاده و فروش داده ها از این امر غیر ممکن نیست. این امر منجر به "متمرکز شدن" داده های کاربر می شود - یعنی سازمان خاص کنترل داده های شما را دارد.
  یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین مانند اتریوم سعی دارد با کار مستقل و به روش غیر متمرکز براساس مجموعه ای از قوانین کاملا تعریف شده ، این مشکل تمرکز را برطرف کند. این امکان را می دهد تا داده های کاربر ، هویت آنها ، استفاده از برنامه ها و فعالیت های شبکه خود تا حد زیادی پنهان بمانند و از کنترل متمرکز خارج شوند.
  غیر متمرکز ، راه حل مستقل شدن  یا به عبارتی  "سوپر کامپیوتر  جهانی " شدن  اتریوم چیست؟
  تصور کنید که تمام یادداشت های پایان نامه مهم خود را بر روی یک Word مانند برنامه موبایل یا پورتال وب آنلاین بنویسید ، و به طور ناگهانی این برنامه / پورتال توسط صاحب آن قطع می شود. تمام اطلاعات مهم شما برای همیشه از بین خواهد رفت. راه حل چیست؟ در اتریوم ، یک نهاد به تنهایی کنترل داده های شما را ندارد و هیچ کس به تنهایی نمی تواند یک برنامه را ممنوع کند. فقط کاربران می توانند تغییراتی ایجاد کنند ، و این باعث می شود تا کاربر حتی اگر از طریق یک برنامه خاص به آنها دسترسی داشته باشد ، کنترل کامل داده های خود را داشته باشد.
  اتریوم سعی دارد یک راه حل غیرمتمرکز و دموکراتیک شده را ارائه دهد ، دقیقاً مانند اینترنت امروزی ، اما  ازاد از هرکنترل  از هر مرجع مرکزی را دارد. به جای اینکه روی چند کامپیوتر متعلق به یک سازمان کار کند ، آن را در شبکه جهانی صدها کامپیوتر به نام گره اجرا می کند که توسط داوطلبان ناشناس اما قابل اعتماد  اداره می شوند. بنابراین نوعی " سوپر کامپیوتر  جهانی" ایجاد می کند.
  هر فرد می تواند به راحتی از منابع مختلف موجود در شبکه اتریوم ، مشابه استفاده از سایت ها و پورتال های مختلف در اینترنت یا برنامه های مختلف تلفن همراه ، با مزایای اضافه شده ناشناس بودن و عدم تمرکز ، بپیوندد و از آن استفاده کند.
  این امکان وجود دارد که یک فرد ، چه حرفه ای و یا مبتدی ،  بتواند به راحتی برنامه های موجود در شبکه اتریوم را بسازد ، معرفی کند،  اجرا کند و از آن درآمدزایی کند. همچنین می توان از مشارکت در فعالیت های لازم مانند ماینینگ  ، که برای حفظ  و کارآمد تودن شبکه اتریوم مورد نیاز هستند ، درآمد کسب کرد.
  اتریوم چیست؟
  در ساده ترین شکل ، اتریوم را می توان به عنوان یک بستر شبکه عمومی متن  باز مبتنی بر بلاک چین تعریف کرد که به توسعه دهندگان امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز را برای استفاده توسط مشاغل و همچنین کاربران خاص ایجاد و به کار گیرند. مشابه اینترنت ، به عنوان بستر لازم عمل می کند که بر روی آن می توان یک اکوسیستم مجازی کامل ایجاد ، ذخیره ، اجرا و توسط کاربران ایمن و ناشناس استفاده کرد. برخلاف فروشگاه های اپلیکیشن های مبتنی بر کمیسیون که خواستار کاهش میزبانی و اجرای برنامه های مختلف هستند ، ماهیت غیر متمرکز و مستقل اتریوم آن را صفر تا کم هزینه نگه می دارد.
  اجزای مختلف اتریوم چیست و چگونه با یکدیگر متناسب هستند؟
  بلاک چین اتریوم چیست؟
  در ریشه اتریوم ، بلاک چین قرار دارد که به عنوان ذخیره سازی تمام معاملات لازم در شبکه را انجام می دهد. پروتکل بلاک چین همچنین مکانیزم اجماع لازم را ارائه می دهد که به شما در تصمیم گیری در مورد کارهای مهم مانند تأیید هویت کاربر ، سهم شبکه شرکت کننده یا اصالت معاملات ، برنامه ها ، آدرس ها و نام کاربری کمک می کند. ذخیره سازی و تحویل محتوا نیز توسط بلاک چین مورد توجه قرار می گیرد ، اما فقط برای ذخیره جزئیات معاملات و قطعه های واجد شرایط کد محدود می شود.
  در بالای بلاک چین ، یک کانتینر جداگانه و اختصاصی برای ذخیره کردن محتوای غیر تراکنش وجود دارد. به عنوان مثال ، ساخت اپلیکیشنی امکان پذیر است که فیلم ها را ذخیره می کند و به کاربران امکان می دهد از طریق پرداخت به ازای مشاهده به آنها دسترسی پیدا کنند. در حالی که جزئیات پرداخت و حق کاربر می تواند در بلاک چین ذخیره شود ، پرونده فیلم به یک فضای مجزا نیاز دارد. از آنجا که گره اتریوم کل بلاک چین را ذخیره می کند ، امکان ذخیره محتوای بزرگ و غیر معاملاتی در خود بلاک چین وجود ندارد. از این رو ، از یک محفظه داده پشتیبانی شده از IPFS استفاده شده است که امکان جریان یکپارچه انواع داده را فراهم می کند.
  برنامه های غیرمتمرکز یا  Dapp اتریوم چیست؟
  دنیای رمزارز نه تنها نحوه دید مردم را تغییر داده است ، بلکه طیف وسیعی از کلمات جدید و جالب را ایجاد کرده است که قبلاً وجود نداشت. یکی از محبوب ترین کلمات وزوز استفاده شده توسط انجمن بلاک چین برنامه های غیر متمرکز است که در غیر این صورت با نام dApps شناخته می شود.
  اگر چیزی غیر متمرکز باشد ، به این معنی است که توسط یک شخص یا مقام مجزا کنترل ، مالکیت یا اداره نمی شود. Satoshi Nakamoto ، خالق بیت کوین ، اولین رمزارز در جهان را با هدف غیر متمرکز کردن پول طراحی کرد. با این حال ، همانطور که این راهنما بعداً توضیح می دهد ، تمرکززدایی فقط برای پول مناسب نیست - می تواند تقریباً در مورد هر چیزی اعمال شود!
  برای ساده نگه داشتن کارها ، از مثال یورو  استفاده خواهیم کرد. وقتی یک مشتری وارد سوپرمارکت محلی خود می شود و با پول کاغذی برای مواد غذایی خود می پردازد ، در یک سیستم متمرکز مشارکت می کند. دلیل این امر آن است که خریدار و فروشنده جریان یورو را کنترل نمی کنند.
  این نقش برای بانک مرکزی اروپا محفوظ است ، اختیارات آن به آنها اجازه می دهد کارهای زیادی را انجام دهند که شهروندان روزمره هیچ کنترلی بر آنها ندارند. این می تواند شامل نرخ بهره ، افزایش عرضه پول یا قیمت کارمزد باشد.
  متأسفانه ، همانطور که تاریخ نشان می دهد ، بانک های مرکزی همیشه امور را به درستی نمی گیرند ، و این افرادی هستند که از بانک هایی استفاده می کنند که باید قیمت را بپردازند. با این حال ، بیت کوین با معرفی ارز غیر متمرکز ، این اعتقادات را به چالش کشید.
  با عدم تمرکز ، ارز هیچ بانک مرکزی یا دولتی ندارد که بتواند استفاده از آن را کنترل کند. در عوض ، شبکه بیت کوین به جامعه اجازه می دهد تا کنترل داشته باشند. این بدان معنی است که هر کس با اتصال به اینترنت قادر به مشاهده و تأیید معاملات است.
  با استفاده از توان محاسباتی خود ، رایانه های موجود در شبکه اتریوم (که به عنوان گره نیز شناخته می شوند) از اتریوم جدید پاداش می گیرند. به همین دلیل گره ها را ماینر نیز می نامند. آنها با تأیید معاملات انجام می دهند و برای این کار پاداش می گیرند - این شبیه به نحوه پاداش یک معدنچی طلا با طلا است. با استفاده از این سیستم ، بلاک چین می تواند به صورت غیر متمرکز اجرا شود.
  بنابراین ، اکنون که می فهمید عدم تمرکز چیست و چگونه می توان از آن برای پول استفاده کرد ، قدم بعدی درک نقش یک قرارداد هوشمند در عدم تمرکززدایی است.
   قرارداد هوشند، بخشی  مهم در اتریوم، چیست؟
  قراردادهای هوشمند ، که قطعات آن ،قطعه کد اتوماتیک  هستند و در بالای محفظه اتریوم ذخیره و اجرا می شوند ، بخش مهم بعدی را تشکیل می دهند. به عنوان مثال ، می توانید یک برنامه شلوغی مبتنی بر قرارداد هوشمند ایجاد کنید که هدف آن جمع آوری حداقل 10 اتر از حداقل 500 مشارکت کننده در طی یک ماه است و در عوض در هر پروژه 1 سهم به هر یک از مشارکت کنندگان اختصاص می دهد. در صورت دستیابی به هدف تعیین شده ، پول جمع آوری شده به کیف پول صاحب پروژه ارسال می شود و به مشارکت کنندگان سهام متناسب اعطا می شود. در صورت عدم انجام پروژه ، اترهای جمع آوری شده به هر یک از مشارکت کنندگان بازگردانده می شوند. چنین قراردادهای هوشمند برای حفظ عملکرد غیر متمرکز اتریوم بسیار مهم است ، زیرا آنها بر اساس کد خودشان و بدون هیچ گونه سانسور ، تقلب ، خرابی یا دخالت شخص ثالث اجرا می شوند. قرارداد هوشمند اتریوم مکانیسمی است که از فناوری پیمانکاری هوشمند برای حذف واسطه ها و خدمات سپردن در یک صندوق زنجیره ای اتریوم استفاده می کند. این یک قطعه نرم افزار است که حاوی مجموعه ای از قوانین و مقررات برنامه ریزی شده حاکم بر مذاکره قرارداد است ، به طور خودکار قرارداد را تصدیق می کند و شرایطی را که براساس آن قرارداد تنظیم شده است ، اجرا می کند.
  از زبان برنامه نویسی اتریوم به نام solidity برای نوشتن کد قرارداد هوشمند استفاده می شود. این کدها وقتی شرایطی را که قرار است برآورده شوند ، شرایط قرارداد را اتوماتیک اجرا می کنند. کدها در ماشین مجازی EVM- اتریوم بارگذاری می شوند. هنگامی که در EVM ، کد در تمام گره های اتریوم یکسان می شود و هر گره اجرا می شود تا ببیند آیا شرایط برآورده شده است یا خیر. یک قرارداد هوشمند اتریوم شامل دو یا چند طرف خواهد بود و دارایی دیجیتال برای مبادله ، اتر (ETH) است. پس از اجرای موفقیت آمیز قرارداد ، دارایی دیجیتال طبق منطق تعریف شده در کد توزیع می شود.
  ماشین مجازی اتریوم چیست؟
  ماشین مجازی اتریوم (EVM) یک پشته مجازی قدرتمند  است که درون هر گره کامل اتریوم تعبیه شده است ، که وظیفه اجرای قراردادهای کدگذاری را بر عهده دارد. قراردادها به طور معمول به زبانهای سطح بالاتر ، مانند solidity ، نوشته می شوند و سپس به کد عبور EVM وارد می شوند.
  این بدان معنی است که کد دستگاه کاملاً از شبکه ، سیستم فایل یا هر فرآیند رایانه میزبان جدا شده است. هر گره در شبکه اتریوم نمونه EVM را اجرا می کند که به آنها اجازه می دهد در مورد اجرای همان دستورالعمل ها توافق کنند. EVM Turing کامل است ،تیورینگ کامل به  سیستمی اطلاق می شود که قادر به انجام هر مرحله منطقی یک عملکرد محاسباتی باشد. جاوا اسکریپت ، زبان برنامه نویسی که از طریق وب جهانی قادر است ، از تورینگ استفاده می کند.
  ماشینهای مجازی اتریوم با موفقیت در زبانهای مختلف برنامه نویسی از جمله C ++ ، Java ، JavaScript ، Python ، Ruby و بسیاری دیگر اجرا شده اند.
  EVM برای پروتکل اتریوم ضروری است و برای موتور اجماع سیستم اتریوم مؤثر است. این امکان را به هر کسی می دهد که کد را در یک اکوسیستم غیر قابل اعتماد اجرا کنید که در آن می توان نتیجه را تضمین کرد و کاملاً قطعی است،یعنی اجرای حتمی قراردادهای هوشمند است.
  برای هر دستورالعمل اجرا شده در EVM ، سیستمی که هزینه اجرای آن را پیگیری می کند ، هزینه مربوط به واحدهای gasی را به دستورالعمل اختصاص می دهد.(در زیر درمورد "gas چیست؟" صحبت می کنیم). هنگامی که یک کاربر می خواهد تراکنش را آغاز کند ، مقداری اتر را ذخیره می کند ، که مایل است هزینه این gas را بپردازد.
  gas  اتریوم چیست؟
  gas  اتریوم واحدی است که میزان تلاش محاسباتی را که برای اجرای برخی عملیات انجام خواهد داد ،اندازه گیری می کند.
  هر عملیاتی که در اتریوم شرکت کند ، خواه معامله باشد یا اجرای قرارداد هوشمند نیاز به مقداری gas دارد.
  ماینرها مبلغی را به صورت اتر دریافت می کنند که معادل کل gasی است که برای انجام یک عملیات کامل به آنها داده است.
  gas اتریوم - جریان خون اکوسیستم اتریوم است ، راه دیگری برای قرار دادن آن وجود ندارد. gas واحدی است که میزان تلاش محاسباتی را که برای اجرای برخی عملیات انجام خواهد داد ، اندازه گیری می کند.
  gas  قیمت داخلی برای انجام معامله یا قرارداد در اتریوم است. یک ماینر می تواند با توجه به نیاز خود تصمیم به افزایش یا کاهش مصرف gas بگیرد ، در حالی که در صورت نیاز می توان قیمت  را بر این اساس افزایش یا کاهش داد و از وضعیتی جلوگیری کرد که در آن افزایش قیمت ETH باعث شود.

  اتر واحد پول اتریوم چیست؟
  اگر پاداشی برای محاسبات  اتریوم نباشد ، چرا کسی تلاش می کند تا یک برنامه عالی در آن بسازد؟ چرا اگر کسی انگیزه ای ندارد ، به عنوان یک گره به شبکه اتریوم می پیوندد و چابک و کارآمد خواهد بود؟ علاوه بر این ، ممکن است تمام مصنوعات و برنامه های مختلف موجود در شبکه براساس نیاز کاربر تعامل با یکدیگر داشته باشند و به یک روش معامله نیاز دارند.
  برای پرداختن به همه این موارد ، اتریوم دارای رمزنگاری بومی به نام اتر است که به عنوان واسطه پرداخت برای مشارکت کنندگان شبکه ، توسعه دهندگان برنامه و کاربران عمل می کند. در اصل ، اتر واحد پول اکوسیستم اتریوم است. یک توسعه دهنده برنامه می تواند هزینه میزبانی برنامه را پرداخت کند و می تواند توسط کاربران برنامه در اترها پرداخت کند. به همین ترتیب ، شرکت کنندگان گره برای کمک های خود مانند خدمات ماینیگ و تأیید در اترها پرداخت می شوند. برنامه های مختلفی را می توان با استفاده از سایر آثار هنری موجود در شبکه ، بر اساس پرداخت های از پیش تعیین شده اتر ، مورد استفاده و استفاده مجدد قرار داد.
  نمونه هایی از برنامه های اتریوم چیست؟
  سازمانهای خودمختار غیر متمرکز (DAO)
  با استفاده از ترکیبی از قراردادهای هوشمند ، می توان قوانین و ساختار را برای اداره یک شرکت بدون رهبر تهیه کرد. چنین DAO می تواند متعلق به هر کسی باشد که از طریق نشانه های اتر که حق رأی می گیرد برخوردار است.در DAO مدیران دیگر مورد نیاز نیستند!
  این تقریباً چگونگی عملکرد یک DAO یا یک سازمان خودمختار غیر متمرکز است. ایده چنین مدل مدیریتی از زمانی که بیت کوین موفق به خلاص شدن از واسطه ها در معاملات مالی شده است ، در جامعه رمزارزها در حال گردش است. به همین ترتیب ، ایده اصلی DAO ایجاد یک شرکت یا سازمانی است که می تواند بدون مدیریت سلسله مراتبی کاملاً عملکرد داشته باشد.
  تفکیک بین DAO به عنوان نوعی سازمان و DAO که صرفاً نام یکی از چنین سازمانهایی است ، ضروری است. این پروژه از نخستین تلاشها برای ایجاد DAO بود که به دلیل خطایی در کد اولیه خود ، به طرز تماشایی ناکام ماند.
  WeiFund
  قراردادهای هوشمند مبتنی بر ، غیرمتمرکز ، فن آوری سرمایه گذاری جمعیتی که روی اتریوم اجرا می شود. این اجازه می دهد تا سهم ها به دارایی های دیجیتالی با پشتیبان قرارداد تبدیل شود که در اتریوم قابل استفاده ، معامله یا فروش باشد. WeiFund یک بستر سرمایه گذاری است که از قراردادهای هوشمند بهره می برد. WeiFund که در درجه اول توسط نیک دودسون تأسیس و توسعه یافته است ، گفتاری در اکوسیستم ConsenSys dApp است.
  Provenance
  زنجیره تأمین را شفاف می کند و به کلیه ذینفعان درگیر این امکان را می دهد که به روزرسانی های زمان واقعی در مورد مبدا و تاریخ محصولاتی را انجام دهند که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تصمیم های آگاهانه بگیرند.
  Augur
  شرکت کنندگان را قادر می سازد تا در مورد نتیجه رویدادهای دنیای واقعی پیش بینی کنند و از پیش بینی صحیح یک پاداش برخوردار شوند. شرکت کنندگان می توانند با تجارت سهام مجازی و پشتیبان گیری از آنها  پیش بینی های لازم را انجام دهند. حتی گزارش صحیح نتیجه به طور خودکار پاداش می گیرد. آگوور یک بازار پیش بینی غیرمتمرکز است که می تواند نتیجه یک رویداد را براساس اصل "خرد جمعیت" پیش بینی کند. با این روش ، اطلاعات جمع آوری شده از جمعیت به طور واقعی ترین واقعیت و بنابراین محتمل ترین نتیجه به دست می آید. پیش بینی های صحیح توسط شبکه پاداش داده می شود ، در حالی که گزارش نادرست مجازات می شود - این باعث ایجاد گزارشگری درست می شود.
  هدف Augur انقلابی در بازارهای پیش بینی و با انجام این کار ، تغییر در نحوه دریافت و تأیید صحت "مردم" است. ایده اصلی این است که به جای یک تیم کوچک از متخصصان ، پیش بینی های دقیق تری توسط گروه های بزرگی از افراد انجام شود.
  حال یکی از اساسی ترین بخش های هر ارز دیجیتال از جمله اتریوم می پردازیم.
  ماینیگ یا استخراج اتریوم چیست؟
   
  اگر علاقه مند به اختصاص منابع محاسباتی به ماینینگ رمزارز برای خود هستید ، در ادامه  این مقاله اصول اولیه چگونگی شروع کار ماینینگ اتریوم و گزینه های مختلف نرم افزار ماینینگ ماینینگ توضیح داده شده است.
  ماینینگ اتریوم طی چند سال گذشته به طور چشمگیری تکامل یافته است. محرکی به سمت مشارکت بیشتر و آسان تر است.  ابزار پیچیده ماینینگ خط فرمان آسانتر و ساده تر شده است. نرم افزار ماینینگ، ماینینگ GUI به وجود آمده است که شروع و راه اندازی اتر (یا ETH) ، ارز اتریوم را بسیار آسان می کند.
  ماینینگ اتریوم به روشی مشابه با ماینینگ بیت کوین کار می کند و به همین دلیل طراحی شده است. فرآیند ماینینگ با ایجاد انگیزه در کامپیوتر ها برای اعتبارسنجی معاملات در شبکه ، عدم تمرکز رمزارز را تحت تأثیر قرار می دهد. کامپیوتر ها برای انجام معاملات معتبر صلاحیت دارند و وظیفه دارند معادله محاسباتی پیچیده را در فرآیندی به نام اثبات کار حل کنند. با اتریوم ، هرکسی که معادله اول را حل کند ، با 2 ETH و همچنین کلیه هزینه های معاملات که به عنوان "gas" شناخته می شود ، پاداش می یابد.
  با افزایش قیمت ETH در سال 2016 و 2017 ، Ethereum Hash Rate نیز چنین شد - عددی که بیانگر میزان قدرت پردازشی در مجموع برای حل اثبات الگوریتم کار است. با وجود کاهش زیاد قیمت اتریوم از اوایل سال 2018 ، نرخ هش همچنان بالاست. این تا حدودی به دلیل افزایش مشارکت و بخشی نیز به دلیل توسعه قدرتمند سخت افزار اختصاصی ماینینگ اتریوم در قالب سیستم های ویژه مدار مجتمع مدار (ASIC) از امثال Bitmain مانند Antminer E3 است.
  ASIC به دلیل قدرت عظیم احتمالی آنها و شرکتهای بزرگ که آنها را ایجاد و اداره می کنند تهدیدی برای عدم تمرکز شبکه محسوب می شوند. این مسئله اختلاف نظر را در میان جامعه اتریوم ایجاد کرده است که آیا الگوریتم اثبات کار باید برای مقاومت در برابر چنین فناوری تغییر کند - یک تغییر احتمالی بزرگ در بازار سالانه 655 میلیون دلار تخمین زده شده برای پاداش ماینینگ اتریوم است.
  برای اکثر ما ، ماینینگ رمزارز فعالیتی است که با استفاده از GPU انجام می شود - چه در کامپیوتر شما ، چه بر روی کارت گرافیک های بازی   مانند برنامه های NVIDIA یا AMD. شما می توانید آن را در هر کجا امتحان کنید - اما برای سودآوری ، به یک GPU به روز یا یک دکل معدل اختصاصی GPU نیاز دارید.
  اما چرا باید تلاش کنید تا ETH را ماینینگ کنید؟
  شما می توانید به راحتی اتر را در صرافی های رمزارز خریداری کنید ، اما ماینینگ کاری متفاوت است. در اینجا دو  دلیل وجود دارد:
  •    این یک روش آسان برای به دست آوردن ETH است - ماینینگ سرگرمی یک روش کم خطر ، کم هزینه (حداقل برای شروع) برای به دست آوردن رمزگذاری و درگیر شدن در جنبش رمزنگاری است.
  •    با ماینینگ به ثبات شبکه کمک می کنید و به بخشی فعال در جامعه تبدیل می شوید.
  چگونه امروز شروع به کار کنیم و روش ماینینگ اتریوم چیست؟
  این روزها ، ماینینگ اتریوم واقعاً قابل دسترسی است. در اینجا راهنمای سه مرحله ما برای شروع کار است:
  •    سخت افزار ماینینگ خود را تنظیم کنید.
  ماینینگ اتریوم ، در قلب خود ، به کامپیوتری  نیاز دارد که همان عناصر کامپیوتر ای را که قبلاً با آن آشنا هستید ، داشته باشد - یک CPU ، RAM ، ذخیره سازی ، واحد منبع تغذیه (PSU) ، فن های خنک کننده. با این وجود ، برای سودآوری ، به یک مکان پردازشی ثانویه - یک مدار GPU یا ASIC نیاز دارید. بیشتر افراد در ابتدا با کارت گرافیک بازی مانند NVIDIA GeForce GTX 1080 شروع می کنند.
  برای به حداکثر رساندن سود خود ، اطمینان حاصل کنید که آخرین درایورهای نرم افزاری را برای سخت افزار خود داشته باشید و از PSU کارآمد برای تهیه آن بهره مند شوید. PSU کارآمد نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد بلکه به شما امکان می دهد کارت گرافیک خود را اورکلاک کنید تا عملکرد بیشتری از آن دریافت کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که از خنک کنندگی کارآمد برخوردار هستید ، به خصوص اگر در GPU خود اورکلاک کنید. هدف بدست آوردن بیشترین کارایی با کمترین قدرت است.
  •    کیف پول اتریوم خود را تنظیم کنید
  قبل از شروع ماینینگ از سخت افزار ماینینگ ، باید کیف پول رمزنگاری را تنظیم کنید. برخی از نرم افزارهای ماینینگ شامل یک کیف پول داخلی هستند ، اما مطمئن ترین راه برای نگهداری ارزهای رمزپرداخت شما در کیف پول شماست (بهتر است برای درک دلیل بهتر تحقیقات خود را انجام دهید).
  کیف پول های متنوعی برای اتریوم وجود دارد . یکی از محبوب ترین آنها MyEtherWalle است.
  ساده ترین راه تهیه کیف پول اتریوم استفاده از MyEtherWallet (MEW) [https://www.myetherwallet.com/] است که رایگان است و امنیت و راحتی را در اختیار شما قرار می دهد. MyEtherWallet را می توان از طریق مرورگر با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر Metamask این شرکت ، از طریق مرورگر قابل دسترسی است.
  •    نرم افزار خود را تنظیم کنید
  در اینجا جایی است که شما نیاز به تصمیم گیری دارید ، آیا می خواهید از یک خط ماینر اختصاصی خط فرمان استفاده کنید که تنظیمات آن پیچیده تر است اما قابل تنظیم تر است یا می خواهید یک ماینر GUI را امتحان کنید که کار ساده ای است اما آسان نیست. به عنوان همه کاره؟
  سه گزینه اصلی برای ماینیگ دستی عبارتند از:
  Claymore’s Dual Ethereum Miner
  Phoenix Miner
  EthMiner
  همه آنها نیاز به تنظیم و ویرایش پرونده های پیکربندی دارند - که نیاز به دانش در رابط خط فرمان دارد.
  •    Claymore  از مدتها پیش در صدر لیست ماینرها اتریوم بوده است - به دلیل سودآوری و کنترل ارائه شده بر روی سخت افزارهای سخت افزاری و قابلیت های ماینینگ چند سکه است.
  •    PhoenixMiner  توسط بسیاری به عنوان یک سیستم کارآمد تر شناخته می شود که ثبات بیشتری نسبت به Claymore نیز ارائه می دهد.
  •    EthMiner -  مشتق فناوری پیشرفته Geth [https://github.com/ethereum/go-ethereum/wiki/geth] یک کد منبع کم است که می تواند برای ماینینگ هر رمزنگاری مبتنی بر Ethash  استفاده شود ، به این معنی که می تواند باشد برای مثال ، توسط هر کسی که به دنبال پیکربندی آن است ، به اتریوم Classic و Metaverse اختصاص داده شده است. با این حال ، این کار به عمق بیشتری نیاز دارد تا بتواند از کار در بیاید.
  همه صفحات اجتماعی اختصاصی دارند و راهنماهای مرحله به مرحله نصب به راحتی پیدا می شوند. انتخاب کدام گزینه برای شما بستگی به سطح اطمینان شما و تمایل شما برای ورود به این برنامه ها و پیگیری  محاسبات دارد.
  نکته - برای استفاده از این ماینرها ، باید به یک استخر ماینینگ نیز بپیوندید. این امر به این دلیل است که ماینینگ اتریوم به خودی خود - مطمئناً با یک دکل کوچک - یک کار بسیار کم فایده است. ماهیت اثبات کار و اکوسیستم رمزنگاری کنونی بدان معنی است که شانس شما برای به دست آوردن هرگونه جوایزی در واقع بسیار کم است - این قرعه کشی است که آیا شما همیشه می توانید پاداش بلوک را بدست آورید.اما مشابه استخرهای قرعه کشی ، می توانید در یک استخر ماینینگ مانند Ethpool.org یا موارد مشابه به نیروها بپیوندید و منابع (و پاداش های) خود را به یک جمع اختصاص دهید. این بسته به میزان توان هش شما کمک می کند ، به طور منظم یک درآمد معمولی به شما می دهد ، اما برای شرکت در استخر انتخابی شما باید ماینر خود را تنظیم کنید.
  گزینه دیگر انتخاب یک پلتفزم است که ماینینگ و جمع کردن آن را در یک بسته انجام می دهد ، به عنوان مثال Nanpool.org  است. می توان آنرا تنظیم کرد که با Claymore و سایر نرم افزارها نیز کار کند.
  با یک ماینر GUI ، ماینیگ را ساده کنید.
  Cudo Miner:  برای کسانی که به دنبال یک زمان واقعاً آسان هستندCudo Miner،که از سایت [https://www.cudominer.com/]  قابل دانلود است ، جواب انهاست. یک نرم افزار کاربر پسند که یک رابط گرافیکی آشنا تر را برای افرادی که به دنبال اختصاص منابع GPU و CPU خود به ماینینگ هستند اختصاص می دهد. راه اندازی ساده آن به شما امکان می دهد تا به استخر خود بپیوندید ، و تعدادی از رمزهای رمزگذاری شده از جمله اتریوم را ماینینگ می کند. یکی از ویژگی های مهم Cudo Miner این است که الگوریتم سوئیچینگ خودکار را ارائه می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا گزینه های ماینینگ را به نرم افزار واگذار کنند تا اطمینان حاصل شود که از سودآوری منفجرترین سود رمزگذاری شده است. یک ویژگی مرتب این است که شما هنوز هم می توانید در اتریوم پرداخت و  دریافت کنید ، بنابراین این بدان معنی است که این یک روش سودآورتر برای به دست آوردن اتریوم از طریق ماینینگ است. Cudo Miner با نصب ساده بسته هایی برای ویندوز ، MacOS و لینوکس همراه است - هیچگونه آگاهی از خط فرمان برای شروع کار لازم نیست. بنابراین از نظر منحنی یادگیری ، راحت ترین  گزینه ای است که تا کنون با آن روبرو شده ایم - این یک کلیک و رفتن  به سوی هدف است .شما حتی به کیف پول احتیاج ندارید.  ماینینگ GUI یک راه عالی  است.  در انتهای  بحث ماینینگ ، ماینینگ اتریوم در سالهای اخیر بطور چشمگیری تغییر کرده است. سال های  پیشتر، روند بسیار پیچیده ای بود. حتی برای ایجاد یک آدرس کیف پول نیاز به همگام سازی کل بلاک چین اتریوم بود. اکنون شروع آن بسیار ساده است. اگر کارت گرافیکی مناسبی به دست آورده اید و به این فضا علاقه مندید ، پس چرا امروز ماینینگ نکنید!
  چالش های اتریوم و ماینینگ چیست؟
  باز بودن و پتانسیل عظیم اتریوم با چند مشکل پیش می آید. اجزای اصلی اتریوم ، قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز بر اساس کد برنامه نویسی است. از آنجا که این کد توسط انسان ها نوشته شده و مستعد اشکالات ، آسیب پذیری های عملکردی و همچنین هک شدن است ، برنامه ها فقط به اندازه انسانهایی که آنها را می نویسند خوب هستند.
  در سال 2016 ، یک پروژه DAO با نام "DAO" که با موفقیت 150 میلیون دلار از طریق فروش توکن جمع آوری شده بود توسط یک هکر مورد هدف قرار گرفت و 50 میلیون دلار اتر به سرقت رفت. در حالی که مشکلی در شبکه اتریوم وجود نداشت ، یک نقص فنی در کد "DAO" مقصر بود. (همچنین به 4 مدعی بلاک چین در رقابت با اتریوم مراجعه کنید.)
  در حالی که بیت کوین به یک برنامه "فقط پرداخت" از فناوری بلاک چین محدود است ، اتریوم قادر است از طریق برنامه ها و برنامه نویسی خود از همه و همه چیز پشتیبانی کند. شبکه اتریوم کاربردی گرا به هر مفهوم ، فرآیند یا عملی امکان پذیر است تا از مزایای فن آوری بلاک چین بهره ببرد و به شیوه ای خودمختار و غیرمتمرکز عمل کند. با داشتن برنامه نویسی باز و برنامه های کاربردی غیر متمرکز مبتنی بر قراردادهای هوشمند آسان ، آسمان محدودیت استفاده از اتریوم است. (همچنین به "آشنایی با اتریوم Classic" مراجعه کنید.)
  نتیجه در مورد اتریوم و ماینیگ چیست؟
  در دنیای رمزارز ، اگر بیت کوین پادشاه باشد ، پس اتریوم ملکه است.
  قیمت اتریوم (ETH) طی چند ماه گذشته به طور قابل توجهی بالا رفته است ، و این یکی از امیدوار کننده ترین ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر است. در این مقاله ، من به شما کمک می کنم تا همه چیز در مورد اتریوم را بفهمید و همه چیزهای مهمی را که باید به عنوان یک مبتدی بدانید یاد می گیرید. قبل از آن،
  به  وضعیتی که برای شما شرح می دهم توجه کنید. شاید اینده ای خیلی نزدیک همچین صحنه هایی جزیی از زندگی روتین و معمولی ما باشد. هرچند امروز برای ما عجیب است:
  درنظر بگیرید که اخیراً سواری Uber را رزرو کرده اید و یک ماشین بدون راننده برای انتخاب شما آمده است.آن اتومبیل شما را به پمپ بنزین خود می برد و با هزینه ای که از سواری قبلی به دست آورده ، خود را برای سوخت خود می پردازد. پس از آن ، این ماشین شما را به مقصد خود می برد و کرایه سفر به طور خودکار از کیف پول Uber شما کسر می شود.در حالی که شما را به مقصد خود سوار می کند ، این اتومبیل همچنین هزینه سالانه بیمه خود و هزینه تعهد ماهانه خود را به نمایندگی از مالک (انسانی) خود پرداخت می کند.بعد از اینکه شما را رها کرد ، خود را برای انجام برخی از تعمیرات به مکانیک سوار می کند.شاید فکر کنید من صحنه ای از یک فیلم علمی تخیلی به شما می گویم.
  چنین مواردی مورد آزمایش قرار می گیرند و استفاده از ارزهای رمزنگاری مانند اتریوم و فناوری هایی مانند بلاک چین اتریوم دلایلی هستند که اتفاقاتی از این دست می تواند رخ دهد.
  چنین استقلالی تأثیر مستقیم تئوریهای پشت ارزهای رمزپایه است.
  بنابراین برای اینکه بتوانیم این سناریوی آینده نگر را هضم کنیم ، اتریوم را درک خواهیم کرد.
  سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و پیشنهادات اولیه سکه ("ICO") بسیار پرخطر و سوداگرانه است و این مقاله توصیه ای از طرف نویسنده برای سرمایه گذاری دررمزارزها یا ICO ها نیست. از آنجا که وضعیت هر فرد منحصر به فرد است ، قبل از تصمیم گیری های مالی همیشه باید از یک متخصص واجد شرایط استفاده شود.
   
     برچسب: ،
  ادامه مطلب
  امتیاز:
   
  بازدید:

  + نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۳۴:۰۵ توسط:ولقان حسینی موضوع: نظرات (0)