دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان .

دفتر تبليغات و تجارت الكترونيك ولقان

پكيج جديد شيك رنك ورودي گوگل پلكاني

مژده سامانه شيك رنك به سئو كاران :
 
خرسنديم بار دگر با آغاز پكيجي جديد و كاربردي به نياز هاي روز سئو كاران پاسخ مثبت دهيم .
 
سرويس جديد و كامل و كاربردي ديگر از مجموعه شيك رنك براي اولين بار در تيرماه 99 معرفي ميگردد پكيج فوق عبارت است از : پكيج ورودي گوگل تركيبي و پلكاني اين سرويس كاربردي كامل و جديد تيم شيك رنك جهت بهرمندي مديران سايت ها به خدمات سامانه شيك رنك اضافه و هم اكنون در لينك موجود در انتهاي همين مطلب قابل مشاهده مي باشد .
 
ورودي گوگل تركيبي و پلكاني همانطور كه از اسم آن پيداست تركيبي از انواع مختلف ورودي گوگل از جمله : ورودي گوگل با IP هاي ايراني و خارجي - ورودي گوگل از انواع ديوايس ها و سيستم عامل هاي مختلف مانند موبايل و دسكتاپ و.. مي باشد .
 
و قابليت هاي حرفه اي يعني پلكاني در ورودي گوگل
در پكيج هاي 30 روزه ورودي گوگل تركيبي و پلكاني بلفرض مثال (پكيج شماره 2 با 6,000 ورودي گوگل) را انتخاب كرده باشيد پكيج در 3 مرحله 10 روزه زير تقسيم و اجرا مي شود .
 
1000 ورودي گوگل در مرحله اول
10 روز اول روزانه 100 ورودي گوگل روزانه به سايت ارسال مي گردد .
 
2000 ورودي گوگل در مرحله دوم :
10 روز دوم روزانه 200 ورودي گوگل روزانه به سايت ارسال مي گردد .
 
3000 ورودي گوگل در مرحله سوم :
10 روز سوم روزانه 300 ورودي گوگل روزانه به سايت ارسال مي گردد .
 
مهم ترين ويژگي هايي كه پكيج ورودي گوگل تركيبي و پلكاني را متمايز كرده است:
 
- واكنش انساني و كاملا طبيعي IP ها در سايت
واكنش انساني از جمله كليك در سايت و بازديد از صفحات داخلي و تايم.. طبيعي بودن IP ها ورودي گوگل در اين پكيج را متمايز نموده است .
 
- تايم متغير زمان ماندگاري حداقل 150 ثانيه هر IP و ترافيك ارسالي در سايت
حداقل زمان بازديد هر يوزر و IP از سايت 150 ثانيه و حداكثر 200 ثانيه متغير مي باشد
 
- قابليت پلكاني و عدم ريسك هاي منفي براي سايت
در برخي مواقع دريافت ناگهاني ترافيك نتيجه عكس براي برخي از سايت ها دارد در اين پكيج با توجه به قابليت ارسال ترافيك بصورت پلكاني (پله به پله) هيچ گونه ريسكي براي هيچ سايتي ندارد.
 
- تركيبي و يونيك بودن IP ها و ترافيك ارسالي
تركيبي و يونيك بودن نوع IP ها و تكراري نبودن آنها - حتي تكراري نبودن ديواس IP ها و سيستم عامل (اندرويد - دسكتاپ و...) - متفاوت بودن مرورگر IP ها (فايرفاكس- كروم و...) - متغير بودن موقعيت جغرافيايي متفاوت IP ها (ايراني - خارجي) به طبيعي بودن و كيفيت و بازدهي ورودي گوگل و حتي افزايش اعتبار و شهرت URL از تمايز مهم آنهاست .
 
- تايم هوشمند ارسال ها و تقسيم كليه ترافيك در 24 ساعت شبانه روز
ارسال ناگهاني و يكجا ترافيك خريداري شده علاوه بر فشار سروري و مصرف زياد پهناي باند باعث افت ناگهاني رتبه گوگل سايت و رنك الكسا و حذف ايندكس هاي گوگل در برخي از سايت ها خواهد شد براي جلوگيري و پيشگيري احتمالي در اين پكيج كليه ترافيك را در 24 ساعت شبانه روز تقسيم كرده ايم .
 
پكيج ورودي گوگل تركيبي و پلكاني قابليت هايي تقريبا مشابه اي نسبت به ترافيك دريافتي از تبليغات گوگل ادوردز دارند اين نوع ورودي گوگل همانطور كه كيفيت بالاتري در مقايسه با ديگر پكيج هاي ورودي گوگل دارند قيمت بالاتري نيز نسبت به ساير پكيج هاي ورودي هاي گوگل دارند .
 
ساير مزاياي بارز خريد ورودي گوگل پلكاني را در لينك سفارش زير مشاهده بفرماييد :

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۸:۰۷ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)

ترموود نوع (Thermo-D)


خانه
محصولات
خدمات
پروژه‌ها
وبلاگ
همكاري
درباره ما
تماس
 
ترموود (ترمووود)
ترموود نوع (Thermo-D)
ترموود نوع D نوع نرم آن در ساخت‌وسازهاي زيست‌محيطي، روكش قطعات فلزي، درب‌هاي خارجي، كركره، سونا و حمام، كف‌پوش، مبلمان باغ و نوع سخت آن در تمامي موارد ذكرشده در نوع S و D مورداستفاده قرار مي‌گيرد.
ترموود نوع (Thermo-S)
ترموود نوع S نوع سخت آن در مبلمان، كفپوش، ساختار سونا، مبلمان باغ و نوع نرم آن در ساخت قطعات ساختماني، استفاده در مناطق خشك، مبلمان، مبلمان باغ، نيمكت سونا، درب و پنجره مورداستفاده قرار مي‌گيرد.

Pine Thermowood
چوب درخت كاج (PINE) جزو نرم چوب‌ها است و بهترين گزينه براي استفاده در نماي ساختمان و محوطه‌هاي باز پس از انجام عمليات ترمووود مي‌باشد و با توجه به نوع برش و فرم كاري روي آن به انواع مختلف طبقه بندي مي‌شود.

Ash Thermowood
چوب زبان گنجشك يا Ash از سخت‌چوب‌ها است كه پس از انجام عمليات ترمووود بسيار مقاوم شده و براي استفاده در كف و تمام محيط‌هاي بيروني مناسب است. رنگ اين‌گونه، پس از روغنكاري زيبايي منحصر به‌فردي خواهد داشت.
ترموود / ترمووود / Thermowood
ترموود يا ترمووود، چوب‌هاي فرآوري شده در شرايط خاص دما و رطوبت  مي‌ باشد. اين فرايند توسط انجمن چوب فنلاند (BTT) ابداع‌شده و به كارگيري اين عنوان فقط توسط اعضاء مورد تائيد انجمن ممكن است.
گرمايش باعث تغييرات در ساختار چوب مي شود، بدين صورت كه رطوبت ،رزين و شيره گياهي از چوب خارج‌شده و چوب دوام بيشتري پيدا كرده و در برابر عوامل محيطي مقاوم تر مي شود. بهره‌گيري از چوب طبيعي ترمووود در نماي ساختمان، زيبايي، لطافت و گرمي فراواني به نما مي‌بخشد و ساختمان را به نمادي زيبا با معماري ساده تبديل مي‌كند و در شهرهاي خاكستري دودزده سبب بازگشت طبيعت به زندگي شهري خواهد شد.
محصولات ما شامل ۲ نوع چوب ترموود نوع D است: چوب درخت زبان گنجشك (ASH) و چوب درخت كاج (PINE)
WIEDEHOPF ThermoWood از بهترين محصولات جهت استفاده در نما و ساختارهاي بيروني است. سطح بالاي ماندگاري و ايمني اين محصول باعث مي‌شود تغييرات بسيار كمي در اندازه و ابعاد آن در محل اتصال به ديوار ايجاد شود. اين ترمووود به دليل كاهش بسيار ناچيز در ابعاد، داراي قدرت اجرا و نصب و سرويس‌كاري بالايي است. نماي چوبي درواقع پوسته يا پوشش ساختمان است و علاوه بر جنبه‌ي زيبايي و چشم‌نوازي مي‌تواند به‌عنوان محافظي در برابر عواملي نظير سرما، گرما و رطوبت عمل كند و باعث تثبيت دماي داخل ساختمان شود. اطلاعات بيشتر درباره ترموود از ويكيپديا.
كاتالوگ ترموود / ترمووود / Thermowood
 
كاتالوگ ترموود
ASH ThermoWood
 
ASH_21X90
 
 
ASH_21X130
 
 
FLUTED_ASH_21X90
 
 
FLUTED_ASH_21X130
 
 
TILE_ASH_21X90
 
 
TILE_FLUTED_ASH_21X90
 
Pine Thermowood
 
FLUTED_PINE_21X117
 
 
FLUTED_PINE_26X92
 
 
PINE_19X92
 
 
PINE_19X117
 
 
PINE_21X92
 
 
PINE_21X117
 
 
PINE_21X140
 
 
PINE_26X92
 
 
PINE_26X117
 
 
PINE_26X140
 
 
PINE_42X42
 
 
PINE_42X68
 
 
PINE_42X140
 
 
TILE_FLUTED_26X92
 
 
TILE_PINE_26X92
 
 
TIMO_21X117
 

شيراز بلوار مطهري ساختمان خضرا ۲
تهران زعفرانيه پسيان جنوبي پ ۱۴

Info@Wiedehopf-Family.Com
www.Wiedehopf-Family.Com

07136494444-07136493333
02122661183-02122661182
Instagram
Aparat
Youtube
Facebook
Twitter
Linkedin
RSS
By VOLGHAN, Reserved to Wiedehopf
Privacy Policy


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۵:۰۷ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)

معرفي سايت بت دعوت

همانطور كه بي شك مي دانيد فضاي سايت هاي شرط بندي ايران بسيار پيچيده است. تعداد زيادي سايت پيش بيني فوتبال و كازينو وجود دارد كه هريك خود را بهترين و معتبرترين سايت شرط بندي مي داند.

چرا بت دعوت
نياز به راهنمايي كاربران در عرصه شرط بندي آنلاين، باعث شد تيم ما به اين زمينه وارد شود و سايت بت دعوت نيز به عنوان يك مجله خبري ، تحليلي و آموزشي شروع به كار كند.

چرا به ما اعتماد كنيد ؟
ما برخلاف وبسايت‌هاي مشابه ديگر، خودمان وارد حوزه ارائه خدمات يا راه اندازي سايت شرط بندي نخواهيم شد. به دنبال تبليغات نبوده و پس از پيدا كردن بهترين و معتبرترين سايت ايراني، شما را به آن منتقل كرده ايم. ما تضمين مي كنيم تا هيچ مشكلي براي شما در مراحل شرط بندي به سايتي كه به آن منتقلتان مي كنيم، وجود نداشته باشد. امنيت اولين ملاك ما بوده و خواهد بود.

همچنين تصميم گرفتيم تجارب خود را در اين زمينه با شما به اشتراك بگذاريم تا بتوانيد در شرط بندي هاي خود به خصوص در سايت هاي بازي انفجار ، پوكر ، تخته نرد، مونتي موفق شويد. همين مسئله باعث شده مطالب آموزشي بسياري را تقديم شما كنيم.

هدف بلند مدت ما دست يابي به بازارهاي جديد در عرصه سرگرمي‌هاي آنلاين و مجازي از جمله بازي‌هاي ويديويي، شرط بندي آنلاين و سرگرمي‌هاي ديگر مي‌باشد.

معرفي بازي انفجار محبوب ترين بازي شرط بندي آنلاين
در اولين مرحله شما مبلغي را به عنوان پيش فرض تعيين مي كنيد و پس از كليك بر روي استارت نمودار شما شروع به حركت و بالا رفتن مي كند، هر چقدر نمودار بيشتر پيشروي كند بر مبلغي كه تعيين كرده ايد اضافه مي شود. شما بايد قبل از توقف نمودار بايد مبلغ تان را برداشت كنيد زيرا كه اگر نمودار بايستد شما مي بازيد و شرط تان هم مي سوزد. شما هم چنين مي توانيد اين بازي را به صورت گروهي انجام دهيد.


بازي پوكر معروفترين در كازينو ها
پوكر از معروفترين بازي هايي است كه در دنياي واقعي نيز در كازينو هاي مختلف بسيار پرطرفدار بوده و حتي گاهي بازي صميمانه خانوادگي نيز بوده امروزه هم اين بازي به صورت آنلاين بسيار محبوب و پرطرفدار شده است كه چه براي بازيكن چه براي سايت سود آور است.

البته كه علاوه بر شانس اين بازي از آنجايي كه فكري نيز است بايد به صورت دقيق و تخصصي روي آن وقت گذاشت و سرمايه گذاري كرد.

بازي تخته نرد با قدمتي كهن
كشور ايران سرزمين كهن و اصيل بازي صفحه اي تخته نرد مي باشد، اين بازي اولين بازي دست ساز انسان در كره زمين است. مهره ها و تاس بازي تخته نرد در يك ظرف سفالي در كنار صفحه بازي قرار داده مي شود. اين بازي به اين گونه مي باشد كه مهره ها يا سنگ ها را در يك صفحه از نقطه شروع به نقطه پاياني مي رسانند.

پيش‌بيني فوتبال با الگوي ايراني
شرط‌بندي و پيش‌بيني مسابقات فوتبال در ايران و جهان تا ميليون‌ها ريال جايزه نقدي. هر چقدر شرط ببنديد بيشتر مي‌بريد و يك‌شبه راه صدساله را مي‌پيمايد. بدون ريسك و بدون خطر. با شرط‌بندي و اعتماد به ما ۱۰۰ درصد برنده جايزه ميليوني شويد.

منبع : https://betdavat.com/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۸:۲۳ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)

بك لينك چيست؟

بك لينك چيست؟

همه ما در سايت ها به لينك هايي برخورد كرده ايم كه ما را به يك سايتي ارجاع ميدهند. اين لينك ها بك لينك ناميده ميشود. معمولا اين لينك ها ما را به سايت هايي ارجاع ميدهند كه يا سايت هاي مرتبط با سايت ميزبان است يا داراي مطالب پرطرفدار ميباشد.

بك لينك

در زمان هاي گذشته سايت ها ميتوانستند با افزايش تعداد لينك ها اعتبارسازي نمايند. هزينه كمتري پرداخت ميكردند و ميتوانستند تعداد بسيار بالايي پروفايل و لينك هاي اسپم تهيه نمايند. اما در حال حاضر اين لينك ها و بك لينك ها در گوگل جايي ندارد و گوگل به آن ها زياد اهميت نمي دهد و در واقع به لينك هايي كه هويت بالايي دارند بيشتر اهميت مي دهد.

 

بك لينك PBN چيست؟

پي بي ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  مي باشد.

ما براي لينك سازي به سبك  PBN نياز به يك شبكه ي وبلاگي با هويت بالا داريم.لينك سازي پي بي ان (pbn) به صورت لايه اي ميباشد.

بك لينك pbn

 

معمولا وب سايت يا وبلاگ هايي با موضوعات مختلف را براي ايجاد اين ساختارها ايجاد كرده و اين وبلاگ ها براي اعتبار بخشي به سايت هاي مورد نظر به كار ميبرند. چند بك لينك ايجاد كرده و با اين بك لينك ها كاربران را به سايت اصلي لينك ميدهيم. با ادامه دادن اين مراحل لينك ها به صورت هرمي افزايش مي يابند و همين مسئله موجب شده است كه به خريد بك لينك PBN شهرت يافته است .

بالا رفتن رتبه سايت

اگر بدون علم كافي شروع به اجراي PBN شويد، سايت شما به سرعت به سمت پنالتي شدن و به حذف از گوگل نزديك مي شود.

بك لينك PBN داراي انواع مختلفي ميباشد. گفته ميشود بيش از 200 روش براي لينك سازي وجود دارد. اما همه اين روش ها ايده آل نيستند و تعداد بسيار كمي از آن داراي تاثيرات مطلوبي ميباشند.

شما مي توانيد از پكيچ هاي سفارش بك لينك pbn يا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شيك رنك ديدن بفرماييد .

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تير ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۳:۰۳ توسط:ولقان حسيني موضوع: نظرات (0)